Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Cera tłusta

Miśkolorowy

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dla odważnych Pań, które decydują się na profesjonalne zabiegi i dla tych, które prowadzą salony kosmetyczne oferta godna polecenia super produkty do wykonywania zabiegów takich jak mikrodermobrazja czy wypełnianie krem okluzyjny między innymi ten super krem znieczulający przed każdym zabiegiem.

krewetka

Użytkownik

0  

ja mam bardzo tłusta cerę, co prawda nie używam żadnych kremów, no może poza jednym, który muszę używać - Remescar, to idealny krem na moje cienie i worki pod oczami, i do każdego rodzaju skory, więc nie mam problemu z tym,że mam tłustą cerę Smile

olka5

Debiutant

**

0  

Co Ci pomaga? Możesz udać się do dermatologa- może pomoże Ci w doprowadzeniu skóry do normalnego stanu.

ococzko

Debiutant

**

0  

Oj, ja za młodu, dobre 5 lat temu miałam jeszcze skórę tłustą i pamiętam że zgłosiłam się z tym do pani dermatolog, ona dobrała mi odpowiednie kosmetyki i po jakimś czasie było już super Smile Teraz niestety znowu muszę się wybrać na wizytę, bo z moją twarzą dzieje się coś niedobrego Sad Trochę czytam już o AZS i mam szczerą nadzieję że to nie to

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Koniecznie idź do lekarza. On Ci powie, czy to nie to.

evado

Debiutant

**

0  

Do pielęgnacji skóry bardzo dobry jest miód manuka

Jola1998

Użytkownik

0  

Mam coś idealnego dla cery tłustej . Ta https://puderek.com.pl/maseczki-do-twarz...300-g.html maseczka do twarzy jest rewolucyjna, jeśli chodzi o pielęgnację takiej skóry. Nawilża, nie obciążając jej, a także pozostawia ją lekką. Znajdziesz tę maskę i wiele innych kosmetyków koreańskich w Drogerii Puderek.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Nie wiem czy widzieliście już ten artykuł https://www.moment.pl/blog/przygotowac-skore-wiosne/ ? Można się tam bowiem dowiedzieć, w jaki sposób przygotować skórę na wiosnę. Jest tam wiele ciekawych porad i informacji, które można wykorzystać.

Demi

Debiutant

**

0  

Najpierw zanim nałożysz makijaż powinnaś stosować odpowiedni krem, który zmatuje twoją twarz, potem możesz nałożyć kosmetyki, takie które stworzą z Ciebie gwiazdę z pierwszych gazet tak jak tutaj http://www.senseofbeautymag.com/kosmetyk...wy-make-up . Doskonały makijaż wieczorowy opiera się przede wszystkim na dobrych kremach Smile

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Tłusta cera od zawsze była moim dramatem. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustro i znieść tego jak się błyszczy. Dopiero kuzynka pokazała mi sklep z idealnymi dla mnie kosmetykami Calluna Medica. Wybrałam dla siebie naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum oraz maseczkę regulującą sebum NIEMCY. Uwierzcie, że dopiero po ich stosowaniu poczułam się o niebo lepiej. Doskonale matują i jednocześnie głęboko nawilżają cerę.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS