Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Cera tłusta

kopta

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Używajcie kosmetyków do cery tłustej od HB. Chodzi o Hildegard Braukmann. Możecie nawet skonsultować się ze sklepem - niech poradzą konkretne kosmetyki. Żadnych komplikacji się nie spodziewajcie. Stopniowo powinno być coraz lepiej - zauważycie zmianę cery.

polówka

Debiutant

**

0  

Ja troszkę zmieniłam podejście do swojej cery, bo wcześniej nie używałam kremów nawilżających, tylko cały czas wysuszałam cerę różnymi, najczęściej alkoholowymi żelami i tonikami i stosowałam tylko i wyłącznie kremy matujące. Wpadłam z błędne koło. Ale wszystko mi wytłumaczyła kosmetyczka i teraz wiem jak się powinno stosować i jak kupować kosmetyki do moejgo rodzaju cery. Tak jak pojawiły się cienie pod moim oczami to też zasięgnał opini specjalisty i poradził mi zakup kremu Remescar

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja mam problem ale z wysuszoną cerą, strasznie się ściąga a kremy działają na krótko, i niestety szukam nadal dobrego kremu. Słyszałam że najlepiej to kupować na naturalnych składnikach, więc zwracałam uwagę na opis produktu i znalazłam krem Calluna Medica. Chyba się skusze i wypróbuję może akurat ten będzie w sam raz dla mojej cery.

Feliks75

Debiutant

**

0  

Zabiegi upiększające są coraz częściej wykonywane. Jeśli nie wiecie jaki salon piękności coś takiego robi to polecam wejść na http://afrodytasalon.pl i sprawdzić ten salon. Mają ciekawe oferty, z których warto skorzystać.

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zastanawiam się nad kosmetykami do cery tłustej. Mam podejrzenie łuszczycy,więc zależy mi na tym,aby jak najszybciej temu zapobiec i pomóc swojej skórze. https://febumed.pl/porady/70-Luszczyca-s...y-leczenie Co sądzicie o tych objawach? Czy to prawda?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS