Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gabinet medycyny estetycznej

Sarka31B

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Interesuje Cię medycyna estetyczna? Chcesz poprawić coś w swoim wyglądzie ze względów estetycznych lub zdrowotnych? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy szereg specjalisów, którzy w ramach rozwoju zawodowego biorą udział w przeróżnych konferencjach na temat medycyny estetycznej. Wejdz na naszą stronę https://www.skyclinic.pl/o-nas/blog/konf...018-monaco i sprawdź.

wolik

Debiutant

**

0  

Jakie zabiegi wykonujecie? Jaki jest koszt zabiegów?

maxel88

Użytkownik

0  

Nie jestem za tym aby poprawiać naturę skalpelemSmile Zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu potrafią zdziałać więcej niż lekarz czy kosmetyczka.

parantazn

Debiutant

**

0  

Przydatne informacje! Dzięki wielkie! Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą Smile

Psikanie ubrania zamiast skóry było równie zasadne, jak nakładanie żelu do włosów na rzęsy.

Jola1998

Użytkownik

0  

Każda z nas, jeśli ma problem ze swoim ciałem, powinna znać jakiś dobry gabinet odnowy, a na pewno medycyny estetycznej. Jeśli mamy wolne pieniądze warto się upiększać, czy poprawiać mankamenty, jakie nam przeszkadzają. Mój mąż na przykład pragnie zapisać się na powiększanie penisa tkanką tłuszczową w Novoderm. Myślę, że będę go wspierać w tej decyzji.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2018 18:29 przez Jola1998.

kasialis

Debiutant

**

0  

Przed wizytą w gabinecie polecam popytać o opinie innych klientek.Czy kosmetolog, który będzie nas obsługiwać ma odpowiednie szkolenia.Polecam poczytać trochę o temacie w Cosmed24.pl. Dużo wartościowych informacji od specjalistów

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Jeśli mowa o delikatnym poprawianiu urody to jak najbardziej jestem na tak. Pod warunkiem, że robimy to w sprawdzonym miejscu i zajmują się nami specjaliści z doświadczeniem jak w https://klinikaakmed.pl/ Szczególnie godne uwagi są zabiegi laserowe, mało inwazyjne a dające świetne efekty.

ulek

Debiutant

**

0  

Zdecydowanie tak. Jednak warto to robić w granicach rozsądku, tak by nie wyglądać sztucznie.

AnkaNowak

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o nasze miasto Katowice, to czy macie swój ulubiony gabinet kosmetyczny? Jestem zainteresowana liftingiem tylko nie wiem, który salon wybrać. W Katowicach jest ich wiele. Po wpisaniu w wyszukiwarkę lifting Katowice znalazłam ten salon http://kosmetyczkikatowice.pl/. Ma on najwięcej pozytywnych opinii więc myślę, że warto byłoby się przekonać.

klarcia

Użytkownik

0  

W Katowicach bardzo dobry jest na ulicy Panewnickiej Instytut kosmetyki i medycyny estetycznej - nie wiem czy mieliście okazję być ale polecam, Panie świetnie wykształcone, do tego parking na miejscu więc nie trzeba się martwić czy będzie gdzie stanąć co czasami na Ligocie jest problematyczne

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS