Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
chwilówki/pożyczki/kredyty

Adrian22

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli ktoś szuka sprawdzonego pożyczkodawcę, to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę MiniCredit https://mini-credit.pl/. Korzystałem z ich usług już niejednokrotnie i zawsze byłem zadowolony z jakości obsługi. Wszystkie transakcje przebiegają sprawnie, a pieniądze oddaje w 30 dni.

andrzej1456

Debiutant

**

0  

Pożyczka to czasem jedyna deska ratunku. Dobrze, ze są takie firmy. Trzeba jednak najpierw sprawdzić czy oferta jest w porządku. Mnie już się kilka razy zdarzyło pożyczać i wszystko było ok Smile

aniula

Użytkownik

0  

Zanim sięgnę po pożyczkę wolę skorzystać z pomocy doradcy kredytowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-gotowkowy/ i starać się z jego pomocą o kredyt w banku. Dzięki temu, że doradca ma możliwości negocjacji z bankiem mamy większe szanse na kredyt w banku niż udając się do niego w pojedynkę.

minara

Debiutant

**

0  

Ja zdecydowałam się na kredyt online w kredyt123 opinie . Bo uznałam że jest to odpowiednia oferta dla mnie. Zaoferowano mi dobre warunki, kwotę kredytowania nawet do 120 tyś, mało formalności bo ograniczone są do minimum oraz szybką decyzję.

Fryderyk66

Debiutant

**

0  

Takie szybkie pożyczki kojarzą mi się z kłopotami, może warto pomyśleć o kredycie? To zdecydowanie bezpieczniejsza opcja. W Habza Finanse na pewno znajdą ofertę kredytu dopasowaną do potrzeb klienta, także dla osób zadłużonych. Warto o tym poczytać https://habzafinanse.com.pl/trudne-kred ... dluzonych/ doradcy zapoznają się z sytuacją i pomogą w załatwianiu formalności.

Fromert56

Debiutant

**

0  

Osobiście szukam aktualnie kredytu firmowego. Chciałbym znalexć jak najkorzystniejszą ofertę i z tego co widzę, to taka własnie ma AASA. Kredyt można wziąć od pierwszego dnia prowadzenia działalności, a do tego nawet na 36 miesięcy przy całkiem niskim oprocentowaniu. Sądzicie, że to dobre rozwiązanie?

Michal850

Debiutant

**

0  

Sad 

Chwilówki są bardzo wygodnym rozwiązaniem, jak szybko potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Jest łatwa w aplikacji, bo nie musisz iść na spotkanie w banku a wszystko możesz załatwić przez telefon czy komputer. Nie musisz podawać powodu na co ci są potrzebne te pieniądze a dodatkowo można znaleźć ofertę gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo, czyli nie płacisz więcej niż pożyczyłeś. Ja korzystałem i zdecydowanie polecam platformę pożyczkową https://matchbanker.pl

sanity

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem nie powinno isę korzystać z usług parabanków w postaci tak zwanych "chwilówek" Umowy z tymi instytucjami są zazwyczaj bardzo niekorzystne dla klienta i mogą doprowadzić do finansowej ruiny, natomiast oprocentowanie ma więcej wspólnego z lichwą niż z pożyczką. Sam raz sie w to wplątałem i gdyby nie Kancelaria głogów to do dzisiaj pewnie miałbym z tym problemy.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Jeśli szukacie chwilówek, to zajrzycie tutaj https://hotmoney.pl/chwilowki/ . Znajdziecie całkiem sporą listę ofert, którą szybko możecie porównać. W szczególności opłacają się tzw. darmowe pierwsze pożyczki, bo spłacacie tyle, ile pożyczyliście.

adik356

Użytkownik

0  

Na kredytolog.com znajdziesz aktualne oferty jeśli chodzi o darmowe chwilówki - po co płacić za coś, co można mieć za darmo?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS