Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
chwilówki/pożyczki/kredyty

hohomew

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeśli chodzi o takie produkty finansowe jak na przykład pożyczka dla firm to z tego co się orientuję korzystnie jest wziąć taki kredyt w AASA. Mają niewysokie oprocentowanie, a pożyczone pieniądze można oddawać nawet w 36 wygodnych do spłaty ratach

Kamilf723

Debiutant

**

0  

HabzaFinanse zajmuje się pomocą w uzyskiwaniu kredytu na bardzo fajnych warunkach. Mój kolega miał problem z konsolidacja chwilówek i był zadowolony z pomocy jaką mu zaoferowali , oraz warunków które udało im się załatwić.

Madka

Debiutant

**

0  

Zanim pójdziesz do odpowiedniego banku wydaje mi się, że najlepiej przygotować się do takiej rozmowy i wiedzieć więcej. Poczytaj w internecie przeróżne artykuły na ten temat.

aniula

Użytkownik

0  

Jak konsolidacja chwilówek to tylko z pomocą pośrednika kredytowego. Inaczej będzie ciężko.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2019 09:43 przez aniula.

feleelek

Debiutant

**

0  

Wolicie szukać pożyczek odwiedzając placówki, czy przeglądać strony w internecie. Ja zawsze wolałem chodzić, dopóki szwagier nie pokazał mi strony https://www.finansowysupermarket.pl/ bo tam wszystko jest tak przejrzyście pokazane, że szkoda nie skorzystać.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Oczywiście, że wolę online. Jednak od pożyczek itp. trzymam się z daleka.

rokokokowiec

Użytkownik

0  

No dobra, a może warto by było po prostu wejść sobie na stronę https://zadaniedlaposla.pl/ i tam poszukać jakichś ciekawych informacji na temat tego jak działają takie pożyczki - nie myślałeś może pod tym kątem ? Ja zawsze czytam o pożyczkach właśnie tam i dzięki temu moja wiedza w tym temacie jest naprawdę sporawa.

anastazja33

Debiutant

**

0  

Jeżeli kredyt - to tylko w banku. Wtedy mamy 100% pewność, że nikt nie zaskoczy nas dodatkowymi kosztami. Na https://www.kredytkonsolidacyjny.eu/ przedstawiono najlepsze oferty i w prosty sposób je porównano. Warto zajrzeć.
    Pamiętajmy też o wnikliwym i dokładnym czytaniu umowy. Warto, aby ktoś nam podpowiedział lub towarzyszył. Umowę należy czytać na spokojnie.

sonka

Debiutant

**

0  

Może skorzystaj z jakiegoś kalkulatora kredytów i pożyczek? Mi np. ten przypadł do gustu: https://www.expander.pl/kalkulatory/kred...towkowego/

wojciech4787878

Debiutant

**

0  

Sam zawsze zaglądam na stronę internetową poradnik finansowy , ponieważ uważam że tam jest bardzo dużo ciekawych informacji.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS