Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ciekawa strona w sieci

Demi

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wiecie co czasami jest tak, że trzeba założyć własną stronę internetową. Ja np widziałam, że jest możliwość https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ założenie jej właśnie na tej platformie. Taka strona ma kilka możliwości własnej strony, myślę, że spokojnie coś Ci się spodoba.

adrianpawlik

Debiutant

**

0  

dla beki i odmóżdżenia - fkurf

Knotty

Użytkownik

0  

Ja tam bardzo lubię czytać blogi, często można na nich znaleźć naprawdę przydatne informacje. Można na nich przeczytać gdzie najlepiej pojechać na wakacje i co ze sobą zabrać. Jak załatwić jakąś sprawę w banku czy w co jest modne w tym sezonie. Nawet ostatnio na http://www.euromarketing.com.pl/popularn...iej-pizzy/ czytałem o pizzerii. O tym w jaki sposób ona funkcjonuje oraz w jaki sposób wybiera się najlepszą dla nas pizzę. Niby to wszystko nie jest ważne, ale stykamy się z tymi rzeczami na co dzień. A czasem lepiej uczyć się na cudzych doświadczeniach niż na własnych. Bardzo lubię blogi motoryzacyjne oraz te kulinarne. Szczególnie jak ktoś opisuje w jaki sposób modyfikuje różne przepisy i co mu z tego wyszło. Sam jestem niezłym kucharzem i często gotuje. Tak samo staram się bardzo mocno ingerować w przepis. Czasem jest to szczał w 10 a czasem danie staje się wręcz niejadalne. Często czytam także blogi zdrowotne. Często ludzie na takich blogach porównują działanie lecznicze nowoczesnymi sposobom najczęściej lekami, ze sposobami naszych babć. Uważam, że każdy blog ma jakąś ciekawą treść. Niestety nie każdy ma trafić do każdego.

Janek223

Debiutant

**

0  

Bardzo fajną stroną jest Gieldawalut.com, gdzie znajdziemy najlepszy na rynku kantor online. Osobiście polecam z niego skorzystać, ponieważ ma on najlepsze kursy walut oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji Smile

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Strona z ciekawostkami i nowinkami z życia codziennego. Na stronie podpowiadamy.pl dowiemy się dlaczego masło drożeje i dlaczego warto czytać książki Smile Lekka i przyjemna lektura.

parkiet

Debiutant

**

0  

Również znalazłem ciekawą stronę Wink Szczególnie polecam ją dziewczynom http://xn--wiat-bswish-dfc.pl/

kikta

Debiutant

**

0  

Ja niedawno odkryłam tę stronę https://www.farm-market.eu/ad-category/s...icze-1175/
    i oni oprócz maszyn rolniczych mają na przykład owoce, ryby, warzywa, krzewy generalnie tam jest wszystko i wszystkiego możesz szukać lokalnie według miejsca zamieszkaniaWink
    Dzięki temu osobiście wszystko odbierasz na miejscu u hodowcy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS