Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ciekawa strona w sieci

Magdalena Michalak

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Bardzo często szukamy kredytu, konta czy jakichś innych produktów bankowych i nie wiemy na co się zdecydować. Podobnie wygląda kwestia z wyborem rodzaju inwestycji. Ostatnio szukając jakiejś ciekawej oferty bankowej w zakresie oszczędzania trafiłam na stronę https://www.coolforex.pl/pytania-i-odpowiedzi. Można na niej zapytać o wszystko, co dotyczy zarówno banków, kantorów jak i chociażby giełdy i szybko otrzymuje się odpowiedź.

Dembiso

Użytkownik

0  

Tego typu stron jest całe mnóstwo w moim odczuciu więc nic w tym ciekawego nie ma. Osobiście bardziej się skupiam na szukaniu jakiś fajnych sklepów gdzie można kupić jakieś oryginalne rzeczy, dla siebie czy też na prezent, dla kogoś w sumie parę pozycji bym znalazł chociażby mój ulubiony Boys4Boys ostatnio kupiłem nawet u nich kamerkę dla siebie - http://www.toys4boys.pl/kamera-sportowa-...m6452.html fajny gadżet.
    No i takie miejsca są fajne i godne polecenia.

Kolpetka

Debiutant

**

0  

Ciekawa strona to np. ta http://cenoweuderzenie.pl To porównywarka cen z najróżniejszymi produktami? Przydaje się, gdy potrzebujesz czegoś do wyposażenia domu, albo gdy szukasz prezentu...

fista

Użytkownik

0  

Ja na przykład bardzo lubię tutaj zaglądać, gdzie są najlepsi specjaliści rtv agd . Ważna dla mnie jest fachowa pomoc

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Watek interesujących stron, to jak tak lokalnie. Ciekawa strona dla szukających specjalistycznej pomocy stomatologicznej, znajdziecie ją w implantmasterspoland.pl klinice stomatologicznej katowice. Czasami nie ma innej opcji.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2016 17:19 przez janko.

blyskotka

Użytkownik

1  

Ja nie jestem fanką blogów dlatego często szukam w sieci ciekawych stron, na których można coś poczytać. Niedawno znalazłam portal edukacyjny Edutorial i muszę przyznać, że bardzo mnie ta strona zaciekawiła. Przede wszystkim bardzo ciekawe treści napisane bardzo poprawnym językiem. Dla mnie to ogromny plus.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A co jest na tym Edutorialu?

Amines

Debiutant

**

0  

Użytkownikom forum polecam portal https://gielda-rolna.com/ gdzie możemy kupić lub sprzedać warzywa, owoce lub nawozy. Sprzedaż/oferty mamy również z lokalnych sklepów, a to oznacza, że możemy odbierać zakupy osobiście.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 01:41 przez Amines.

borila

Debiutant

**

0  

ranking stron religijnych? naprawdę? Smile

luca185

Użytkownik

0  

Jak dla mnie strona ciekawa to taka,która jest sklepem najlepiej z galanterią, bo ja lubię. Ostatnio plecak vintage podobał mi się na Supergalanteria.pl i mam zamiar tam raczej go kupić. Wybór dosyć spory, fajne ceny i do tego szybka wysyłka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS