Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Cienkie włosy

MalaKobietka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Da się coś zrobić z cienkimi włosami na stałe? Żeby nie musieć ich dzień w dzień podnosić u nasady, tapirować i robić inne cuda zwiększające objętość? Bo trochę mnie to już męczy...

Dologres

Debiutant

**

0  

Idź do jakiegoś dobrego salonu, tam odpowiednio zajmą się Twoimi włosami. Na przykład może zwiększyć objętość kosmetyki kerastase http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pieleg...xir-ultime Ja bym tak zrobiła.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Z tym raczej już nic nie zrobisz. Możesz tylko odpowiednio pielęgnować włosy, żeby ładnie wyglądały.

darkbest

Debiutant

**

0  

Jeśli Twoje włosy zawsze były cienkie i delikatne, to chyba nie za dużo da się już zrobić. Ale jeśli od jakiegoś czasu się osłabiły, to może warto urozmaicić dietę i jeść więcej zdrowych rzeczy. Bo sama pielęgnacja z zewnątrz nie pomoże

olan

Użytkownik

0  

Próbowałaś może kosmetyków PERFECT ME JF Malcolm? Moja siostra miała problem z włosami i kończy 2 opakowanie odżywki i pojawiają się fajne efekty Smile Marka organizuje konkurs, więc możesz wygrać jakiś kosmetyk i go wypróbować. Jeśli chcesz poznać reguły gry, to zajrzyj tutaj: http://www.jestesdoskonala.pl/

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Niektórym na cienkie włosy pomaga olejowanie.

wero01

Debiutant

**

0  

eh tez mialam z tym problem. obcielam wlosy na boba, potem wk oncu zaczelam szukac jakiegos artykulu na ten teamt i znalazlam: http://fryzury.pl/stylizacja/sposoby-na-cienkie-wlosy/ . zastosowalam te 6 pod punktowy i od razu wlosy nie sa juz takie cienkie. zaczelam je olejowac olejkiem arganowym i jedwabiem, potem zaczelam stopniowa wlaczac odzywke z kallosa Smile teraz sie zagescily. a co najwazniejsz.e zacznij jest wit. b + wiesiolka Wink

zara

Użytkownik

0  

Mi nic na te osłabione włosy nie pomogło, musiałam je obciąć, prawie płakałam jak to robiłam. Humor mi poprawiło dopiero przedłużanie i zagęszczanie włosów bo jestem bardzo przyzwyczajona do długich włosów, nie wyobrażam sobie siebie w innych.

kubiakwera

Debiutant

**

0  

podobno podcinanie końcówek powoduje,że zwieksza się ich objętość,ale ciężko powiedzieć, czy to prawdaTongue

ewelina258

Debiutant

**

0  

Ja na cienkie włosy używam PremiumCollagen5000, kiedyś poleciła mi koleżanka i na mnie również się sprawdził. Włosy mniej wypadają i są w znacznie lepszej kondycji

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS