Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Co na alergię?

lipka75

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

każdy tak powtarza o zakupie oczyszczaczy na allergie... i uważam, że to jest bardzo dobry i rozsądny pomysł. Sam zakupiłem oczyszczacz daikina i moje samopoczucie zmieniło się diametralnie Smile uważam, że warto zapoznać się z zaletami oczyszczaczy powietrza i przemyśleć zakup.

fista

Użytkownik

0  

Zgadzam się jak najbardziej. Oczyszczacz powietrza jest zbawieniem dla alergików i naprawdę polecam jego zakup, aby móc w domu oddychać zdrowym powietrzem bez alergenów. Łapcie artykuł https://wybierzoczyszczacz.pl/poradniki/...alergikow/ gdzie znajdziecie niezbędne informacje dotyczące specyfikacji

wegom

Użytkownik

0  

Przekonałaś mnie! Znajoma mnie już dawno temu namawiała na zakup oczyszczacza a ja jakoś ciągle zwlekałem. Ona ma model Klarta Forste 2 White i też ten wybiorę, bo wiem że się dobrze sprawdza, jest skuteczny i dużym atutem jest ten tryb automatyczny który szybko usuwa kurz i wszelkie pyłki

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zależy na co ma się alergię, ale takie kwestie powinno się w pierwszej kolejności przegadać z alergologiem, który powinien doradzić jak zaradzić temu problemowi, jakie leki brać, czego unikać, jak zwracać uwagę na swoje otoczenie, jakie są alergany i gdzie występują.

esturrert

Użytkownik

0  

Jeżeli masz alergię na pyłki traw i innych roślin to mogę Ci polecić maskę filtrującą Broyx. Sprawdza się ona w walce ze smogiem oraz alergią, ja też mam problemy z pyłkami brzozy i chodzenie w tej masce w zasadzie je wszystkie usuwa

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Na pewno praktycznym rozwiązaniem może okazać się zakup nawilżacza powietrza. Sprawdza się w przypadku alergii. Niewątpliwie wiele osób chwali sobie tego typu rozwiązanie. Trzeba wybrać tylko odpowiedni model. Tutaj https://www.sferis.pl/nawilzacze-powietrza-1931 jest sklep, gdzie mają sporo różnych produktów w sprzedaży. Myślę, że uda się coś wybrać.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

To lekarz niech cos przepisze.

Basestian

Debiutant

**

0  

Wink 

Koledze na alergię bardzo pomógł biorezonans

Z tego co pamiętam nie musi już brać sterydów i tabletek.

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A robicie sobie badania profilaktyczne? Ja byłem teraz w klinice http://www.bioresearch.pl/ i na szczęście nie choruje na nic poważnego jednak po ostatnich przykrych doświadczeniach rodzinnych bede sie badac regularnie bo nigdy nie wiadomo...

gunem

Debiutant

**

0  

Hej wam moi drodzy, czy ktoś z was może zna jakieś naprawdę sprawdzone sposoby na alergię? Ostatnio mam ogromne problemy z uczuleniem na pyłki i nie wiem już jak sobie z tym poradzić. Będę niezmiernie wdzięczny za porady w tym temacie szczególnie od osób które mają podobne problemy z alergią do mnie

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS