Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Co na alergię?

januszjaki

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

może nie uwierzycie ale ja doskonale czuje się w domkach z wysokiej jakości drewna, http://domu.com.pl/2019/09/10/drewniane-...-ekologii/ w nich nie zbiera się kurz, powietrze jest czyste i ma odpowiednią wilgotność, dzięki temu moja skóra jest promienna, a ja czuje się pełen energii

klarcia

Użytkownik

0  

kochane a gdzie robilyscie testy alergiczne? bo teraz szukalam i chyba najlepsza oferte znalazlam w laboratorium diagnostyka. No i maja wszystkie opcje testow

SeaRain

Debiutant

**

0  

Ja mam leki rozkurczowe, bo u mnie występują ataki astmy przy kontakcie z alergenami. Koszmarna sytuacja, przez wiele lat dusiłem się i nie wiedziałem co się dzieje, dopiero pulmonolog https://www.adamantczak.pl/ mi pomógł i dzięki niemu funkcjonuję normalnie.

bozakrowka

Debiutant

**

0  

Jeżeli to alergia pokarmowa, to nie ma sensu od razu odstawiać glutenu, bo na jego nietolerancję cierpi zaledwie jedna osoba na 300! A na biegunkę Kebene działa najszybciej, zresztą na wzdęcia i niestrawność również.

Jaska12

Debiutant

**

0  

Tu już chyba najlepiej będzie wiedział alergolog.Musimy pamiętać ze nieleczone alergie mogą powodować astmę,podobnie u dzieci. Dziecko może mieć duszności właśnie poprzez alergię tu jest opisane dosyć szczegółowo https://tantumverde.pl/blog/dusznosc-u-dzieci

Ekominka

Użytkownik

0  

Z alergią nie ma żartów, moze prowadzic nawet do problemow oddechowych.. Ja mam akurat lekką forme ale mam tez astme wiec czasem nie jest latwo zwlaszcza na dworze. W domu nie ma problemu bo mamy oczyszczacz powietrza Coway i on swietnie daje sobie rade z poprawieniem jakosci pwoietrza ale na dworze czasem jest masakra. Tylko leki i maseczka mnie ratuja

Fabia

Debiutant

**

0  

Alergie pokarmowe są trudnym przeciwnikiem,myślę,że najlepszym doradcom będzie tutaj lekarz alergolog,a nie internet. Wielu z nas zmaga się też z różnego rodzaju alergiami skórnymi,w takich przypadkach można spróbować stosować naturalne preparaty ziołowe,jak herbatka z https://www.herbavis.pl/produkt/manayupa
    jest to herbata ziołowa,posiadająca właściwości przeciwhistaminowe,może być stosowana nie tylko do picia ,ale nawet jako dodatek do kąpieli.Są to bowiem naturalne,suszone zioła,bez dodatku barwników i zbędnych dodatków.

basia801

Debiutant

**

0  

nie znam ale muszę spróbować

milooszx55

Debiutant

**

0  

Zależy jaki jest stopień alergii. Jeśli ktoś nie ma przewlekłej, ciężkiej alergii to można skorzystać z preparatów otc.

WoznyK

Debiutant

**

0  

Tylko zanim ktoś sie dowie jaką ma alergię, na co i w jakim stopniu to musi mieć zrobione odpowiednie testy. Można mieć te zwykłe, skórne ale to ma nie do końca pewnych wyników. Najlepsze sa te takie z krwi, jak ALEX2. Inna zaleta to taka, że od razu masz pełny wynik na ponad 290 alergenów a nie na 20 jak przy skórnych.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS