Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Co na prezent?

Rodiril

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jeżeli chodzi o prezenty to zależne co ta osoba lubi robić Smile czy słucha ona dużo muzyki ? Może idealnym prezentem będą słuchawki nauszne, zerknij sobie na https://mp3audio.pl/ranking-sluchawek-na...ie-wybrac/ - na stornie Mp3Audio znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

monimm82

Debiutant

**

0  

Ja nie jestem fanką tradycyjnych prezentów typu wino, kawa, sweter, czy już najgorsze - skarpetki Big Grin Ja bym postawiła na kreatywność i zafundowała ciekawy wyjazd weekendowy ze znajomymi lub współmałżonkiem/partnerem. Jest to super pomysł na prezent! Fajnym miejscem na takie wypady są hotele ze SPA itp. takie jak np. Terma Bania w Białce Tatrzańskiej. Można się fajnie pobawić a przede wszystkim zrelaksować się w gorących termach i SPA.

jackwelss39

Debiutant

**

0  

A może jakaś fajna kawa? Myślę, że jest to bardzo fajny, uniwersalny prezent, praktycznie nie da się nie trafić. A jak masz większy budżet, albo skladacie się to polecam ekspres do kawy. Fajny wybór jednego jak i drugiego znajdziecie na https://www.cafesilesia.pl/

AbelardIzka

Debiutant

**

0  

Najlepiej jak będzie to coś co się osobie przyda. Wiem, że zaskoczenia nie będzie, ale warto przedyskutować to w cztery oczy.

blyskotka

Użytkownik

1  

A dla kogo ma być ten prezent? Jeśli to prezent na przykład dla żony to śmiało można pomyśleć o takim rozwiązaniu jak bielizna. Tu znajdziesz jej bardzo duży wybór: https://moda360.pl/damskie/bielizna. Jestem pewna, że żonie taki prezent przypadnie do gustu.

Dorexin

Debiutant

**

0  

Fajnym prezentem moim zdaniem byłby Power Bank. Bardzo praktyczne urządzenie.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Dla dziecka w każdym wieku na prezent kupuje zabawki. Staram się dotrzeć do ciekawych ofert, jest kilka sklepów, które sprzedają takie http://maxmag.pl/sklepy-z-zabawkami-o-kt...e-zabawki/. Prezent niebanalny, ale zawsze zabawka.

evka1

Użytkownik

0  

Warto odwiedzić dr Irena Eris SPA i Hotel w Jaworzynie Krynickiej. Można tam się wybrać ze znajomym czy też wykupić mu nocleg w takim miejscu. Z pewnością będzie to niezapomniany prezent na każdą okazję.

holoa24

Debiutant

**

0  

Najlepsza jest biżuteria

olafrantek

Debiutant

**

0  

a może zegarek....

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS