Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Co na wypadanie włosów?

blanka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wiele jest produktów na rynku, których producenci obiecują cuda. Od dawna szukałam czegoś, co faktycznie jest skuteczne. Nie było łatwo. W końcu jednak trafiłam na wpis, gdzie ktoś opisywał efekt terapii Mediceuticals For Women. Znalazłam stronę https://mediceuticals.com.pl , kupiłam i stosowałam wg instrukcji. Jest to jedyna terapia, która rzeczywiście na mnie podziałała, a efekty widać gołym okiem Smile Jeszcze mi zostało jakieś 2 tygodnie. Zmiana jest ogromna!

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ten, kto wymyśli stuprocentowo skuteczny sposób na łysienie, zgarnie fortunę.

Miśka Kulka

Użytkownik

1  

Generalnie włosy od czasu do czasu wypadają, wtedy nowe zdrowe włosy mają szansę na rośnięcie. Z drugiej jednak strony, warto sprawdzić swój stan zdrowia aby upewnić się, że nie jest to problem z hormonami lub tak jak ktoś wcześniej napisał z tarczycą. Na razie proponuję stosować szampon do włosów suchych od Firmy Farmona https://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlo...99407.html . Świetnie wzmacnia i odżywia włosy a także, regeneruje zniszczone kosmyki powodując, że fryzura staje się gładsza a włosy są delikatne i lśniące.

biz

Debiutant

**

0  

Ja stosuję jakoś od 2 miesięcy biotebal i zauważyłam znaczną poprawę także mogę polecić.

Szeroki wybór farb do posadzek betonowych. Zapraszamy.https://remont.biz.pl/sklep/aksil/22303-...50026.html

shastickea

Debiutant

**

0  

Mojej mamie wypadały włosy i próbowała wszystkiego - nic nie pomagało. Ostatecznie okazało się, że to przez chorą tarczycę ;/ Polecam się zbadać

bieniek

Debiutant

**

0  

Jasne,ze warto jest się zbadać. Jesli widzimy,ze wypadaja nam włosy to zrobienie sobie badań będzie najsensowniejszym pierwszym krokiem. Polecam zrobić badania na"
    hormony tarczycy
    morfologię
    wątrobę
    w przypadku mężczyzn testosteron

Mogę również polecić badzo dobry lek, który mi pomógł gdy miałem takie problemy. Mianowicie loxon: http://stopwypadaniuwlosow.pl/ - lek stymuluje wzrost włosów.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Niestety problem łysienia dotyczy wielu osób, chociaż jednak nieco częściej dotyka mężczyzn. Mając problemy z wypadaniem włosów panowie najczęściej golą się na łyso, co moim zdaniem jednak nie do końca korzystnie wygląda, a w słoneczne dni jest wręcz rażące. Dlatego też moim zdaniem na pewno dobrym pomysłem będzie w takim przypadku zdecydowanie się na zabieg trychopigmentacji https://beautyconect.pl/trychopigmentacja-hairmp/ . Dzięki temu głowa wygląda o wiele lepiej, bowiem są zaznaczone na niej mieszki włosowe, nic nie "świeci"Smile.

Garncarski410

Debiutant

**

0  

Wybierz coś co najbardziej może pasować pod Twój gust i Twoje potrzeby Smile. Tylko w ten sposób będziesz miał pewność dobrego wyboru.

PrincessM

Debiutant

**

0  

O, fajnie Smile Dzięki wielkie za wszelkie porady Smile

Świat jest pokręcony i przez to powstaje trójwymiarowa głębia. Jak ktoś chce mieć wszystko proste, powinien żyć w świecie opartym na ekierce

jamajkaa

Użytkownik

0  

Szukając sposobu , który pomoże na wypadanie włosów, znajdziemy bardzo dużo porad i polecanych środków. Ostatnio trafiłam na loxon 2% opinie na opinie dotyczące tego produktu. Okazuje się że nie jest tak skuteczny jak zapewniają. A jakie jest wasze zdanie ?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2017 18:59 przez jamajkaa.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS