Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Coś dla biznesu, przedsiębiorstwa.

tosiasamosia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Marzysz o biznesie, masz firmę ? To niedługo będzie Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Warto pojawić się na tym ważnym wydarzeniu. Jeszcze kilka dni i jadę. Ciekawe panele tematyczne, każdy wybierze coś interesującego dla siebie.

kopniak

Debiutant

**

0  

Ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym kompletnie nie będę w stanie pomóc...

Choć porzuciło mnie tylu ludzi,choć sam porzuciłem drugie tyle,chociaż zniszczyłem lub ograniczyłem tyle wzniosłych uczuć,wybitnych zdolności i marzeń, to jednak nie mogłem zostać kimś innym,niż byłem

jjusti18

Użytkownik

-1  

Właśnie mam iść w ramach zastępstwa do jednej firmy, ale nurtuje mnie pytanie jak będzie tam przebiegała praca i jakie mam prawa związku podjęciem się tej opcji. Tak myślę, że póki co zapoznam się z artykułem na który przypadkowo trafiłam http://www.pou.pl/praca-na-zastepstwo-jakie-masz-prawa . Widziałam, że są tam ciekawe wiadomości w tym temacie, może dowiem się z niego jak wygląda praca na zastępstwie, jak to wygląda w przypadku umowy itp. Artykuł wydaje się być bardzo interesujący, więc myślę że warto bliżej się z nim zapoznać.

magda906

Użytkownik

0  

Mysle nad założeniem spółki ltd w Wielkiej Brytanii, branża transportowa. Mam kilku klientów dla których można by świadczyć stałe usługi. Oczywiście na terenie UK. Podobno to bardziej opłacalne niż w Polsce? Nad założeniem spółki i wszelkimi formalnościami czuwało by https://www.taxangels.pl/ - jedna z lepiej ocenianych firm zajmujących się wsparciem dla biznesu i księgowością. Przepisy sa inne niż w kraju. Warto mieć takiego anioła stróża, który zadba o wszelkie rozliczenia i podpowie rozwiązania by zacząć godnie żyć.

Igorek

Debiutant

**

0  

Z tego co słyszałem dość się opłaca spółki w UK, ale wsysko zależy od przychodów. Jak się zarabia 3k to nie ma co optymalizować Wink

martakas

Użytkownik

0  

Ja bardzo lubię takie wydarzenia, zawsze wyciągam z nich coś ciekawego. To też możliwość na poznanie wielu ludzi i zdobycie kontaktów biznesowych. Natomiast dużo lepszą opcją na takie kontakty biznesowe jest https://www.nebo.solutions/ i co najlepsze - całkowicie bezpłate.

luft

Debiutant

**

0  

Z pewnością taką rzeczą jest odpowiednie i zaufane biuro księgowe lublin dzięki któremy mamy pewność poprawnych rozliczeń.

Bezden

Użytkownik

0  

Generalnie dzisiaj bardzo ważny jest odpowiedni pomysł. Różnego rodzaju firm na chwilę obecną jest naprawdę wiele i trudno jest się tak naprawdę wybić. Chyba najlepiej mają teraz jacyś utalentowani freelancerzy pokroju grafików, czy programistów. Nawet jeśli taka osoba nie bardzo ma gdzie pracować, to nie ma problemu by za pośrednictwem https://www.cubecentre.com/biura-na-godz...acjonarne/ wynająć sobie biuro na parę godzinek - wszystko w zależności od potrzeb. Sam żałuję, że nie posiadam umiejętności, które pozwoliłyby mi pracować na takich właśnie zasadach.

areke334

Debiutant

**

0  

a jaki to biznes jest

baaad

Debiutant

**

0  

No jak to jaki, wystarczy przeczytać to się dowiesz.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS