Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Czarter Jachtów
 • Post: #1

  Dembiso

  Użytkownik

  ***


  Postów: 67

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2014

  Status: Offline


    1  

   

  Czarter jachtów Mazury - czy termin komuś znany i może mi powiedzieć jak to mniej więcej wygląda, kolega właśnie rzucił taki pomysł i morze trzeba delikatnie wstrzymać. Jakie są koszty? Jak przeglądam oferty https://zegluj.pl/czartery/mazury to jest spory wybór jachtów i zróżnicowane ceny pewnie zależne od wielkości i standardu. Może ktoś pływa i może mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, żeby wyszło wszystko dobrze?

 • Post: #2

  marrek44ds

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Według mnie ta oferta firmy https://zegluj.pl/ stoi na bardzo wysokim europejskim poziomie i warto z niej skorzystać, świetne oferty i możliwości wypożyczenia/ wynajmu / czarteru jachtów w całej Polsce w atrakcyjnych miejscowościach. Dla was samych mniejsze jachty, ze znajomymi większe. Do wyboru różne modele w niezłych, niskich cenach.

 • Post: #3

  Ekominka

  Użytkownik

  ***


  Postów: 99

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Uwielbiam żeglować razem z przyjaciółmi dlatego czarter jachtów to rewelacyjne rozwiązanie. Nie trzeba mieć swojego jachtu a do tego nie traci się kasy na jego przechowanie czy też przewoz jeśli chce się gdzieś pożeglować.

 • Post: #4

  adinowak91

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Czartery na wypad ze znajomymi jest świetną opcją. My w wakacje zorganizowaliśmy sobie 10-dniowy wypad i skorzystaliśmy z oferty Evita Jacht. Mieli najkorzystniejsze ceny, w porównaniu do innych. Jak się później okazało, przy oglądaniu jachtów były one wyposażone, tak jak zostało to napisane w ofercie Wink

 • Post: #5

  Miśka Kulka

  Użytkownik

  ***


  Postów: 78

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2015

  Status: Offline


    1  

   

  Mnie osobiście pomysł z czarterem jachtu wydaje się bardzo fajną opcją. Przy czym nawet udało mi się znaleźć bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie na http://czarter-jachtow-mazury.pl/jachty-...aguna-700/ i powiem Wam szczerze, że chętnie postawiłabym na taką opcję, tym bardziejm, że od dawna marzę o wyprawie na Mazury.

 • Post: #6

  zara

  Użytkownik

  ***


  Postów: 211

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Mi się marzy taki rejs ale po Szmaragdowym Wybrzeżu http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/ofe...i-pontonow gdzie też można wynająć sobie jacht, popłynąć na Korsykę i spędzić fajnie czas odwiedzając różne wysepki i bajeczne plaże w małych piaszczystych zatoczkach z krystaliczną, szmaragdową wodą

 • Post: #7

  Harko

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Już jakiś czas pływam i powiem Wam tak Polska jest piękna, ale jak weźmiecie sobie jacht i popływacie po Grecji czy Chorwacji to zrozumiecie różnicę i nie mówcie o kosztach bo na ten przykład - https://www.punt.pl/jacht/Lagoon-39/ bardzo fajna jednostka, prosta w sterowania (przynajmniej dla mnie) jak się zbierze odpowiednią ilość osób to można pływać naprawdę bardzo ekonomicznie, a przy okazji zobaczyć wiele. PUNT - od kilku lat pływamy biorąc jachty od nich nigdy nie mieliśmy problemów ze zdaniem czy odbiorem, a co najważniejsze mocno pomagają jeśli chodzi o miejsca, gdzie warto się zatrzymać, koszty.

 • Post: #8

  igorstasikowicz

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2018

  Status: Offline


    0  

   

  W tamtym roku wyczarterowałem jacht z firmy http://www.globtourist.com/, cenowo nie wyszło aż tak źle, tym bardziej, że zrobiliśmy to zorganizowaną grupą. Zanim wyczarterujemy jacht, należy pamiętaj, że przynajmniej jedna osoba musi posiadac uprawnienia, w innym wypadku musi z nami płynąć skipper. jeżeli nie posiadamy uprawnień to dobrym wyjściem jest rejs po morzu śródziemnym.

 • Post: #9

  esturrert

  Użytkownik

  ***


  Postów: 61

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Jeżeli szukasz dobrej firmy oferującej czarter jachtów, to polecam skontaktować się z firmą https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach - mają bardzo rozbudowaną ofertę czarteru jachtów w Polsce i na świecie Wink

 • Post: #10

  Jacunia

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Ten czarter jachtu motorowego mazury jest najlepszy… wypróbowałam go już kilka razy będąc na Mazurach… wszystkie opłaty jasno i ściśle określone – ceny bardzo konkurencyjne.. Nie pozostaje nic jak zachwycać się okoliczną naturą i wdychać świeże, mazurskie powietrze…


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS