Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Czy warto otworzyć restaurację?

rokokokowiec

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moim zdaniem każdy własny biznes jest dobrym pomysłem. Jeżeli chodzi o restaurację to już na początku polecam Ci zainwestowanie w wirtualny spacer. To dobra opcja, bo klienci mogą przed odwiedzeniem lokalu zobaczyć jak on wygląda. Ja skorzystałam z usług firmy, której namiary znalazłam na stronie: https://wirtualne-spacery.pl/ Koniecznie sobie zajrzyj i daj znać co sądzisz Smile

Haru

Debiutant

**

0  

Ciężki biznes ale można z niego wyciągnąć dobre zarobki pod warunkiem, że twoje jedzenie będzie konkurencyjne dla innych restauracji. Warto pamiętać żeby robić wyśmienite jedzenie musisz posiadać dobry sprzęt w który możesz się wyposażyć tutaj https://eva-tec.pl/ mają wielki wybór wyposażenia do gastronomii Big Grin

Katofonia556

Debiutant

**

0  

To jest prawda. Biznes czyli prowadzenie restauracji jest to ciężki kawałek chleba. Czasami wygląda to tak, ze restauracje otwierają osoby, które gdzieś tam dobrze gotują, są chwalone przez swoich znajomych itd. Ale przyjdzie co do otworzenia restauracji i jej prowadzenia to potem pojawiają się problemy - natury finansowej oczywiście. A w ogóle to jest tutaj jakiś właściciel restauracji ? Nie wiem czy słyszał ktoś, ale podobno w wakacje wychodzi jakiś przewodnik po restauracjach, które są przyjazne dzieciom http://restauracjeprzyjaznedzieciom.pl Przystępuje ktoś do tego projektu? Z tego co wiem to fajna sprawa bo za 250 zł netto można się w tym przewodniku pokazać a przy okazji otrzymać fajny pakiet korzyści.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

To zależy od wielu czynników.

mpire

Użytkownik

0  

Tak, restauracja może być niezwykle dochodowa. Gdy już zdecydujesz się na jej otwarcie, powinieneś rozważyć również jedzenie na dowóz. Szukając firmy wyspecjalizowanej w sprzedaży opakowań, które w tym przypadku będą niezbędne, proponowałbym zapoznać się z ofertą https://e-opakowania.info/106-tacki-styropianowe która jest niezwykle obszerna.

Nora

Debiutant

**

0  

Takich ofert nie brakuje, można korzystać do woli. Wystarczy chwilkę poszukać.

Nienawiść niszczy szybciej tego, kto ją nosi, niż wrogów.

jjusti188

Użytkownik

0  

Moja bratowa otwarła restauracje, teraz jest potrzebna jej zmywarka przemysłowa do naczyń. Może mi polecicie jakąś dobrą firmę, gdzie mogłabym zamówić dla niej coś naprawdę solidnego i skutecznego w działaniu? Coś słyszałam o firmie Meiko. Ponoć oni mają dobry sprzęt, to prawda?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2019 21:44 przez jjusti188.

Jasnota

Debiutant

**

0  

oczywiście, że warto, ale trzeba mieć dobrą lokalizację i oferować wysokiej jakości dania oraz prowadzić dobry marketing - wtedy klientów nie zabraknie, a zyski będą rosnąć

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Bardzo dobrą opcją jeśli chodzi o prowadzenie swojej gastronomii jest posiadanie w ofercie różnego rodzaju herbat. Zaopatrzycie się w nie na stronie etin. Polecam się rozejrzeć.

Zowka

Debiutant

**

0  

Jeżeli chodzi o zmywarkę do restauracji, to warto zaglądnąć do sklepu Multi Gastro. Mają tam naprawdę duży wybór tego typu sprzętu. Osobiście poleciłabym zmywarkę taśmową (https://multigastro.pl/pl/c/Zmywarki-tasmowe/2968) dlaczego? Dlatego, że pracując w dużej gastronomii widzę jak zdecydowanie sprawdzają się najlepiej. Generalnie polecam sam sprzęt jak też sprzedawcę - sklep porządny i z tego co wypatrzyłam mają kompleksowe wyposażenie do lokali gastronomicznych.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2019 12:36 przez Zowka.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS