Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dekorowanie domu

mukos

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy... Nie będę zatem mógł pomóc...

Każdego, kto jest zanurzony w rzece czasu, w końcu wciąga wir.

Pstryczek

Debiutant

**

0  

U mnie świetnie sprawdziła się fototapeta. Jednak całą robotę robi u mnie oświetlenie. Moje mieszkanie składa się z dwóch pięter ( ostatnie piętro z poddaszem). Dzięki temu mogłem zamontować oprawy led schodowe i dodać wnętrzu nowoczesności. Polecam jeśli ktoś ma taką możliwość Wink

Rezooo

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem z dekoracjami w domu trzeba uważać aby nie przesadzić. Ja jestem fanem minimalizmu więc nie mam zbyt wielu dodatków. Postawiłam jedynie na ozdobne rolety wewnętrzne na wymiar, które zamówiłam prosto od producenta firmy decodesign. Zdecydowałam się na rolety typu dzien-noc, bo są bardzo ładne i świetnie dekorują okno. W prosty sposób można też nimi regulować dopływ promieni słonecznych do pokoju.

Mitia

Debiutant

**

0  

jjusti188 napisał(a):
    Na razie tymczasowo założyliśmy poprzednie ogrodzenie co mieliśmy, ponieważ nie wygląda źle, a fundusze są potrzebne na coś innego. Planuje tylko je pomalować i powinno wyglądać naprawdę dobrze.

Hm, a może lepiej byłoby sięgnąć po naprawdę dobre emalie w rodzaju takich, jaki są oferowane tutaj: https://nobiles.pl/produkty/metal/ ? Oczywiście to tylko moja opinia, ale wydaje mi się to rozwiązaniem o wiele bardziej sensownym. W tym konkretnym przypadku rozważyłabym Chlorokauczyk, Autorenolak bądź też ewentualnie Stalochron, w zależności od konkretnego materiału, z którego zostało wykonanie ogrodzenie.

Tyrion93

Użytkownik

0  

Witam, ja uważam,że dodatki są drogą do sukcesu, czyli w tym przypadku do pięknego pomieszczenia. Moja mama niedawno wyremontowała salon i poszukuje jakiś fajnych dodatków, ja wraz ze swoją dziewczyną trochę jej pomagamy. Moja dziewczyna wpadła na pomysł, żeby kupić jej poduszki, jakieś dobrej jakości z ciekawym wzorem, co myślicie o takim pomyśle? Znalazła ciekawe tutaj https://wooldesign.pl/poduszki-klippan.html najfajniejsze jest to, że są bardzo wysokiej jakości. Czy ktoś zamawiał coś w tym sklepie? Jakość produktów jest imponująca, proszę o opinie

januszjaki

Użytkownik

0  

ja właśnie remontuję kuchnie i szukam info na temat płytek ceramicznych - możecie polecić mi dobrego producenta?

nadia1101985

Debiutant

**

0  

Dla mnie i dla mojej siostry bezapelacyjnie Ikea wygrywa wyścig o dodatki do mieszkania czy domu Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS