Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dekorowanie domu

Knotty

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej, własnie ukończyłem remont swojej kawalerki i zastanawiam sie w jaki sposób jeszce mógłbym zwiększyć jej atrakcyjność. W sezonie letnim chciałbym wystawić je na airbnb więc zależy mi na tym by prezentowała się jak najlepiej. Czy jakieś dekoracje ścienne, jak naklejki czy fototapety ze strony http://www.decomania.pl/ byłyby ciekawym rozwiązaniem? Dodam ze obecnie wszystkie sciany mam pomalowane na biało. Smile

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jakbym miała wybrać jakieś dekorację, to chyba wybrałabym coś w motywie japońskim.

fista

Użytkownik

0  

Może spróbuj sam wykonać dekoracje? To wcale nie jest trudne. W internecie można znaleźć wiele pomysłów na to jak coś samodzielnie zrobić. Tutaj masz kilka przykładów http://domifikacje.pl/cos-z-niczego/organizer-biurkowy/ . W ten sposób nie będziesz uzależniony od tego co sklepy oferują, możesz zrobić coś unikalnego

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja dekoracje do domu kupowałam w Ikei.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Można i tak, ale można też się rozejrzeć po różnych stronach, żeby znaleźć coś ciekawego. Ja sama niedawno dość intensywnie rozglądałam się za jakimiś czerwonymi dodatkami do wnętrz, które mogłyby w sposób ciekawy i ładny urozmaicić aranżację i po prostu stać się ciekawą ozdobą do pomieszczenia, z którym przebywam. W końcu ma to też duże znaczenie, jeżeli chodzi o nasze samopoczucie.

Happy333

Debiutant

**

0  

A wiecie może jak dobrać właściwie biurko narożne do biura? Ja się zastanawiam czy np. to byłoby warte uwagi http://www.arteam.pl/aktualnosci/biurka-narozne-biura/ Co sądzicie o tym pomyśle? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rady Smile

Bogaty pomaga biednemu na tym świecie, biedny jednak pomaga bogatemu w świecie przyszłym.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Według mnie często np. tego rodzaju meble dla młodzieży i dzieci , mogą stanowić swoiste dekoracje. Te które tutaj podlinkowałam, są dostępne w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, a co więcej na pewno w każdym pokoju wprowadzą mnóstwo świeżości.

Ekominka

Debiutant

**

0  

Ja uwielbiam styl vintage i zawsze szukam dodatków, które mi się podobają w tym stylu Smile

danusqa

Debiutant

**

0  

Ikea, PEPCO, Majster= mieszkanie w pięknym styluSmile

olan

Użytkownik

0  

Hej! Jakiś czas temu wpadła mi w oko oferta, którą można zobaczyć tutaj: Nowy Styl - http://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl - super wybór w meblach oraz akcesoriach i dodatkach. Myślę, że korzystnie tam wejść i znaleźć coś interesującego do domu Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS