Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dermatolog na NFZ[trądzik]

Ekominka

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja chodze do dermatologa prywatnie bo na nfz za dlugie terminy. Biore leki ktore mi przepisuje i smaruje buzie balsamem cetaphil md dermoprotektor bo jest dostosowany do skory problematycznej takiej jak moja

Kamilla36

Debiutant

**

0  

Też wolę iść do specjalisty prywatnie ze względu na czas oczekiwania i lepszą opiekę medyczną. Z dermatologów polecam wybrać kogoś oferującego się na stronie: http://www.medipark.pl/dermatolog/ . Są to specjaliści z dobrą renomą, zajmujący się leczeniem nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Lekarze Ci posiadają podejście do pacjentów zarówno młodych jak i starszych

winko1

Użytkownik

Status: Online

0  

Nie zawsze i nie wszędzie się miesiącami czeka na wizytę na NFZ do dermatologa. Ja w Warszawie co prawda ale w ciągu kilku tygodni mnie przyjęli. W przychodni KEN, Ursynów, cały czas od tego czasu jestem pacjentem. I nie żałuję że nie poszedłem prywatnie bo często mam wizyty to by duużo kasy już poszło a to wiadomo jeszcze leki ciekawe skąd na to brać.

rendo

Debiutant

**

0  

Trzeba się podpytać znajomych w tym temacie. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Wyglądasz jak... jak człowiek.

FTK

Debiutant

**

0  

Sprawdź tutaj: Dermatologia Aloemed.

ulek

Debiutant

**

0  

Jeśli masz blizny potrądzikowe, możesz spróbować je usunąć. Obecnie usuwa się nawet duże blizny.

klarcia

Użytkownik

0  

U mnie był niesamowity efekt jak poszłam do Instytutu kosmetyki i medycyny estetycznej na Panewnickiej na taki zabieg złuszczający Alex Cosmetic, byłam zszokowana efektami a najlepsze jest to że to zabieg w 100% naturalny!

Emiko

Debiutant

**

0  

A czy ktoś z Was może korzystał z opcji jaką są tabletki na trądzik? Zastanawiam się obecnie nad takim wyborem, bo do lekarza średnio mam czas iść i stać w tych kolejkach. A tabletki bez recepty podobno mają dobre działanie. Korzystał ktoś i może podzielić się doświadczeniem? Będę wdzięczny !

serdżi

Debiutant

**

0  

też kiedyś miałem problem z grzybicą stóp. Moja walka z grzybicą została wygrana z suplementem diety. Dzięki bogu bo to straszne doświadczenie

lilkatoi

Użytkownik

0  

Ile czekaliście na wizytę?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS