Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dermatolog na NFZ[trądzik]

edwine933

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Widziałam na stronie https://cmp.med.pl/ wzmiankę, że przyjmują również na NFZ, a maja bardzo dobrych dermatologów, ale to musisz sprawdzić, czy aby na pewno, ponieważ nie jestem dokładnie pewien, jakich świadczeń i poradni to dotyczyło.

elabarbara

Użytkownik

0  

Z kosmetykami tak jak z lekami. Te syntetyczne niby lepsze, a nie doceniamy darów natury. Moje problemy z trądzikiem rozwiązał pakiet kosmetyków marki Calluna Medica – naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum wraz z maseczką przeciwtrądzikową Hiszpania. To zupełnie inny wymiar jakości skóry. Teraz mam świeżą i zdrową cerę. Produkty warte każdej ceny.

kapera

Debiutant

**

0  

No wlasnie, a nie lepiej udac sie gdzies prywatnie? Jestem z Gliwic i szukam jakiegos gabinetu.

joasiazet

Debiutant

**

0  

Jak mozna przeczytac w temacie ludzie szukaja rozmaitych metod rozwiazania problemu zwiazanego z tradzikiem. Pytanie jest tylko jedno .. na ile skuteczne sa to metody? Bo odnosze wrazenie, ze dosc srednio .. lub sa krotkotrwale, a nie do konca nam na tym zalezy. Kazdy chyba spotkal sie z nim w swoim zyciu .. w moim przypadku pomogla tylko wizyta u specjalisty poniewaz domowe sposoby nie dzialaly na tradzik w tak zaawansowanym stadium. Zeby skutecznie temu zaradzic trzeba wiec duza wiedze oraz doswiadczenie .. nie ma sie co oszukiwac. Jesli juz chcesz znalezc sprawdzony gabinet dermatologiczny gliwice to powinienes kierowac sie pewnymi kryteriami .. jednym z nich jest to jak dlugo dziala on na danym rynku. To moze dac bardzo dobry podglada na ilosc zadowolonych klientow. Wazne tez jest dowiedziec sie jakim konkretnie sprzetem dysponuja bo od tego tez zalezy duzo w kwestii skutecznosci.

walczakmartyna1

Debiutant

**

0  

Z trądzikiem samodzielnie jest bardzo ciężko sobie poradzić. Sama próbowałam chyba wszystkich preparatów bez recepty i nie nie pomagało. Na szczęście mama namówiła mnie na wizytę w http://aloemed.pl/oferta/poradnia-dermatologiczna/ . Pani doktor szybko rozpoczęła kurację i zabiegi na skórze. Od paru lat nie ma śladu po trądziku na mojej twarzy.

wintergold

Debiutant

**

0  

Znajoma z córką ciągle chodziła po dermatologach i nic to nie dawało. W końcu wzięła pierwsze lepsze tabletki na trądzik z apteki i po paru miesiącach problemu już nie ma.

mirek4

Debiutant

**

0  

Z każdego postu w tym wątku dowiedziałem się bardzo dużo.Ta wiedza na pewno w przyszłości bardzo mi się przyda.

Kamilf723

Debiutant

**

0  

Hej dużo ciekawych informacji, można znaleźć na blogu http://www.pzgsa.pl
    Dużo artykułów o zdrowiu i urodzie.

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Poszukuję specjalisty,ktory pomoze mi sie uporac z luszczaca sie skora. Nie wiem co zrobic i jakie leki przyjmowac. Czy mielisciepodobny problem? Co polecacie https://www.febumed.com.pl/ do kogo powinienem sie zglosic i jakich lekow sie domagac?

aniaola37

Użytkownik

0  

Pisaliście tu o grzybicy stóp, ale z takim problemem to najlepiej udać się do podologa jednak a nie do dermatologa. Warto tu znać takie firmy jak http://inmedico.pl W tym centrum medycznym możecie liczyć na kompleksową pomoc wielu specjalistów w tym i podologa właśnie.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS