Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dieta Pudełkowa

Jola1998

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

Diety są różne, ale ważne jest, żeby znaleźć swoją i dążyć do stałej redukcji wagi. Ja na przykład zainteresowałam się cateringiem dietetycznym od https://afterfit-catering.pl/dieta-odchudzajaca/ , bo mają bardzo interesujący jadłospis odchudzający. Chciałabym tego spróbować, bo póki co moja walka z nadwagą przebiegała raczej tak średnio. A mam już dość głupiego docinania, ale też złego samopoczucia.

binkiii

Debiutant

**

0  

Ja znam maczfit. Ale powiem Wam, że jak przeliczałam ile wydam na jedzenie pudełkowe to wyjdzie mi bardzo drogo. Dla studenta to jest za dużo.

cerceilannister77

Użytkownik

0  

Jeżeli macie podwyższony cholesterol, to myśle, ze sama dieta nie wystarczy. Oczywiście poprawi ona wasze wyniki, jednakże czasami potrzebne będą niestety tabletki. Tutaj : http://ktomalek.pl/blog/cholesterol-jak-...ziom/w-185 możecie dowiedzieć sie więcej na ten temat i dzięki temu, może uda wam się jakoś nad tym zapanować.

pawel34

Użytkownik

0  

To super rzecz, niemniej wychodzi bardzo drogo. Uważam, że jest przesadzone i lepiej gotować we własnym zakresie.

pelik

Debiutant

**

0  

Gotowanie dla jednej osoby zwyczajnie się nie opłaca pod względem czasu i pieniędzy. Lepiej wykupić sobie jakiś catering na mieście.

Krasnalek99

Debiutant

**

0  

Taka dieta może być faktycznie droższa niż zwykły obiad, ale za to ma się pewność że dostarczamy wszystkich potrzebnych witamin

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jak dla mnie to pic na wodę.

olaa29

Debiutant

**

0  

Hej Smile
    Ja też chciałabym skorzystać z diety pudełkowej, bo nie mam czasu codziennie przygotowywać sobie pełnowartościowych posiłków. Czy moglibyście polecić mi jakiś zdrowy catering szczecin? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Smile

pukla123

Debiutant

**

0  

Warto się zdrowo odzywiac, polecam fajny e-sklep https://rodzinaeko.pl/dla-mezczyzny To sklep internetowy oferujący artykuły naturalne i ekologiczne dla całej rodziny! Produkty przeznaczone są dla dzieci, kobiet, mężczyzn, rodzin, jednym słowem dla każdego.

monikabert90

Najlepszy

0  

Z tego, co widziałam na stronie https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/odchudzajaca, to jest kilka firm cateringowych, które dostarczają odchudzającą dietę pudełkową właśnie do Gliwic. Przejrzyj sobie ofertę każdej z nich i wybierz tą, która najbardziej będzie Ci odpowiadała Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS