Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dieta Pudełkowa

adammovvicz

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nie jestem przekonany do takiej diety po tym, jak przez jakiś czas rozwoziłem do ludzi takie pudełka

mpire

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja własnie rozważam zakup dla siebie diety pudełkowej, wiem że to wygodne, nie będę musiał tracić czasu na gotowanie. W tym https://tojafacet.pl/3-najwieksze-mity-n...y-sprawdz/ artykule piszą też o popularnych mitach o odchudzaniu, polecam poczytać.

jjusti18

Użytkownik

0  

Sporo osób chwali sobie dietę pudełkową https://afterfit-catering.pl/wroclaw Dlatego mnie się wydaje, że warto byłoby ją wypróbować. W sumie to fajne, że są firmy cateringowe, które każdego dnia mogą nam dostarczać zdrowe, smaczne posiłki, które są odpowiednio zbilansowane, posiadają właściwą kaloryczność. Dlatego jak dla mnie jest to naprawdę super sprawa.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2020 03:46 przez jjusti18.

biedronka

Debiutant

**

0  

Nie korzystałam z takiego cateringu, bo obawiam się trochę tego jedzenia, a dokładniej tego, że nie smakowałoby mi połączenia smaków albo jakieś produkty. Jak gotuję sama to przynajmniej wiem, co mam na talerzu. Poza tym wydaje mi się, że te diety są drogie, bo są modne. Może kiedyś kupię jakiś zestaw próbny, ale raczej wydaje mi się, że to tylko chwilowe rozwiązanie

_KONSTANT_

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem teraz mamy tak duże możliwości kulinarne, że wielką szkodą jest niegotowanie sobie samemu i zamawianie cateringu dietetycznego. Ja sam korzystam z przepisów https://lifesherbs.pl/. Wydaje mi się, że dzięki temu udaje mi się poznawać wiele fajnych receptur i potraw Smile

Fifii0124124

Debiutant

**

0  

Jeśli chodzi o diete to powinien nam ją ustawić dietetyk. Warto również wejść np. na stronę www.easy-deck.pl i poczytać na temat diet, które sprawią że będziemy fit.

akate

Użytkownik

0  

Nie tylko w Katowicach można zamawiać takie posiłki. Także dieta bielsko-biała jest popularna i można tutaj dobrać odpowiedni pakiet posiłków dla siebie. Firma oferuje wiele opcji diety w zależności od tego, jakie mamy upodobania czy ile chcemy schudnąć.

lobotomik55

Użytkownik

0  

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym aby przejść na dietę i chciałem się was zapytać co sądzicie o opisanej tutaj http://www.gdansk4u.pl/dieta-ketogeniczn...asy-ciala/ diecie ketogenicznej. Ktoś z forum może już jej próbował i moze mi coś więcej na ten temat powiedzieć?

marcin28

Użytkownik

0  

Jest wiele już gotowych dań do kupienia, które wystarczy odpowiednio podgrzać np. indyk w rozmarynie To tańsze od takich diet pudełkowych.

jokermichal

Debiutant

**

0  

Chciałem tego spróbować, ale podobno to nic szczególnego

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS