Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

martusia85

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Informatyka to dobre hobby. Bardzo dużo można osiągnąć dłubiąc w internecie i przy komputerze. Wielu studentów dorabia sobie takim sposobem. Mój kumpel zajął się pozycjonowaniem Zielona Góra stron. Robi fuchy na umowę o dzieło. W dzień studiuje, nocą pracuje. Czasem odpuszczasz kilka imprez ale dzięki temu masz kasę na następne lepsze.

Camero25

Debiutant

**

0  

Może coś związanego z aktywnością fizyczną Wink

Krasnalek99

Debiutant

**

0  

ja uwielbiam rysować, ale głównie na komputerze, ostatnio zaczynam próbować na tablecie (nie graficznym)

karo234

Użytkownik

0  

ja tam lubię przeczytać dobrą książkę obyczajową, a kupuje je stąd https://livro.pl/ksiazki/literatura-obyczajowa.html

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Ja bardzo lubię czytać książki. Zresztą nie znam osoby, która by książek nie lubiła. Powinniśmy zadbać o nasze ulubione tytuły dlatego dobrą opcją jest dodatkowa ich oprawa. Na stronie https://skupszop.pl/blog/jak-oprawic-ksiazke poczytacie więcej na ten temat.

dagmara04

Debiutant

**

0  

Moim hobby jest szycie ubrań. Większość rzeczy, które noszę, jest zrobionych przeze mnie, według mojego gustu i dopasowanych do moich wymiarów. Daje mi to dużo radości i satysfakcji.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Każde hobby, które sprawia nam frajdę, jest dobre (chyba że naszym hobby jest rabowanie sklepów, to wtedy nie).

lechu228

Debiutant

**

0  

Lubię grać w gry komputerowe, zarówno te online jak i offline. Dzięki nim poprawia się mój refleks i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, rozwijam też zdolności myślenia strategicznego. A poza tym, sprawia mi to po prostu przyjemność.

furk

Debiutant

**

0  

A może ktoś z was kiedyś próbował swoich sił w tworzeniu poezji? Ja na przykład zawsze myślałem, że jest to nudne i do niczego nie prowadzi a ostatnio pokochałem to wręcz. Szczególnie, że na https://www.twojewiersze.pl/pl mogę publikować swoją twórczość co daje mi motywację

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Owszem, kiedyś próbowałem, ale była to żartobliwa poezja, nie jakieś tam wielkie artystyczne dzieła.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS