Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Małysz

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja od paru lat zajmuję się modelarstwem modeli z okresu II WŚ Smile bardzo przyjemnie spędzony czas i dużo się uczę o historii przy okazji Smile

doyle.roy

Debiutant

**

1  

Ja z kolei (wiem może to jest staromodne), ale lubię szyć na szydełku i drutach... Na zimę porobiłam chyba dla całej rodziny czapki, kominy, szaliki. Sprawia mi to frajdę.

zetta.schmidt

Debiutant

**

0  

Ja mam niecodzienne hobby jak na dziewczynę, ponieważ zajmuję się programowaniem, tworzeniem stron internetowych oraz programów, które zajmują się monitoringiem stron www W tych czasach jeśli prowadzicie biznes przez internet to jest naprawdę niezbędne narzędzie. Bardzo lubię to robić i niebawem otwieram własną firmę w tym zakresie.

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Pierwsza w historii osoba, zajmująca się programowaniem, była właśnie kobietą, więc nie wiem, czy to takie nietypowe.

smith.kara

Debiutant

**

0  

Od dawna interesuję się wędkarstwem, jest to bardzo ciekawe hobby, które potrafi bardzo odprężyć i zrelaksować. Często w wolne weekendy lubię wyjeżdżać za miasto, gdzie jest dozwolone łowienie. Przeglądałem właśnie na sklepie wędkarskim https://www.fishingstore.pl/ dostępne spławiki, żeby wybrać najlepszy.

dindasi44

Użytkownik

0  

Moim zdaniem warto jest interesować się na pewno sportem. Jeśli ktoś z was ma właśnie takie hobby, polecam wam zajrzeć na tę stronę https://sport1.pl . Na prawdę jest tu sporo ciekawych i zawsze aktualnych informacji sportowych, które mogą was zainteresować

tymon80249

Debiutant

**

0  

Jeśli wciąż szukasz siebie i zastanawiasz się nad tym, co jest może spełniać rolę Twojego hobby, wówczas zachęcam do przemyślenia szycia! To coraz popularniejsza dziedzina, która wymaga nieco czasu i zaangażowania, ale na pewno jest to opłacalne. Zajrzyj więc na https://denimbase.pl/projektowanie-i-szycie-torebki/ i przekonaj się jak to zrobić Wink

Środki Palc, czyli najlepsza konserwacja twojej skóry.

lobotomik55

Użytkownik

0  

Wspominacie sporo o zakładach online i obstawianiu meczy wiec wydaje mi sie, że dobrym rozwiązaniem będzie zajrzeć tutaj https://zakladysportowe.waw.pl  . Na stronie znajdziecie na pewno sporo wartych uwagi informacji i porad, które moim zdaniem powinny się wam przydać

MAŁPISZON

Debiutant

**

0  

Polecam bardzo w tej sytuacji drabinki gimnastyczne. I dla domu i dla ciała.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Każdy ma inne hobby, a ono powinno wynikać z naszych zainteresowań po prostu.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS