Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

_RemeK_

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wydaje mi się, że każde hobby jest dobre, podstawą jest po prostu coś mieć Smile

Karol927

Debiutant

**

0  

Dla mnie rysowanie i miksowanie muzyki. Obie rzeczy lubię obie mi sprawdzają radość

hank.smitham

Debiutant

**

0  

Moim hobby jest aktywność fizyczna. Uwielbiam wszystkie dziedziny sportu i staram nie ograniczać się do monotonnych treningów.

monikabert90

Najlepszy

0  

Moim zdaniem dobre hobby to takie, które może się nam w życiu przydać. Czyli na przykład nauka języków obcych Wink Ja ostatnio zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs języka niderlandzkiego, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyko...zki/online. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy ktoś z Was jeszcze, oprócz mnie, lubi się uczyć języków?

korneliusz10

Debiutant

**

0  

W wolnym czasie można oglądać filmy w sieci. Jest portal Vod1 na którym informują gdzie najtaniej w internecie obejrzeć dany film. Korzystam i oszczędzam.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2020 13:04 przez korneliusz10.

P4w3l3k

Debiutant

**

0  

Moim hobby od 16 roku życia jest czytanie książek. Szczególnie lubię książki za gatunku thriller lub sensacja. Często sięgam po takich autorów jak: Hoben, Cussler, Brown a ostaniu zacząłem czytać Mroza (choć ma trochę inny styl pisania). Niestety ciągłe kupowanie książek nadwyręża mój budżet, dlatego wpadłem na pomysł sprzedaży przeczytanych książek. Teraz co jakiś czas wyprzedaję swoją biblioteczkę i dzięki pieniądzom za książki kupuję nowe. Oczywiście trochę muszę dołożyć, ale i tak jest to bardziej opłacalne. Książki sprzedaję do skupu książek, który jest prowadzony przez antykwariat Amicus - https://skupujemyksiazki.pl/ . Przy okazji w antykwariacie znajdę ciekawą pozycję za niższą cenę niż w księgarni.

monimm82

Użytkownik

0  

Według mnie sport jest dobrym hobby, szczególnie gdy tak jak ja pracujecie biurowo. Po całym dniu siedzenia w jednym miejscu dobrze jest się poruszać, porobić coś ciekawego. Super jak już ze swoją drugą połówką dzielicie jedno hobby. Tu świetną opcją jest kajak pneumatyczny. Jak macie blisko jeziora to warto spróbować.

rapun

Debiutant

**

0  

swietnym hobby jest według mnie piłka nożna

seksilejdi

Debiutant

**

0  

czy seks to hobby? Big Grin
    _______
    sex ogłoszenie

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Od wielu lat związany jestem z żeglowaniem. Już w przedszkolu ojciec zabierał mnie na rejsy. Dziś jest to dla mnie pasja, sport i najlepsza forma wypoczynku. Kiedy sezon dobiega końca skupiam się na wymianie osprzętu, np. nowy flagsztok, knagi czy boje https://sklepwind.pl/pl/c/Flagsztoki/333 , drobnych naprawach oraz pracach konserwatorskich. Sama przyjemność.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2020 10:55 przez Tyrion93.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS