Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Alfabet

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mnie zawsze fascynowała akwarystyka. Raz wpadłem do sklepu https://www.akwarystyczny24.pl/ i teraz już wiem, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Polecam wszystkim.

Bronisław

Debiutant

**

0  

jakie hobby przyniosą mi pieniądze? w czasie epidemii jest ich bardzo mało i muszę gdzieś zarobić

wiktorel09

Debiutant

**

0  

Moim głównym hobby jest chodzenie po górach

Jarosław

Debiutant

**

0  

Bronisław napisał(a):
    jakie hobby przyniosą mi pieniądze? w czasie epidemii jest ich bardzo mało i muszę gdzieś zarobić

Cześć, od kilku miesięcy próbuję swoich sił w zakładach sportowych. Wiesz, jest coraz lepiej, zwłaszcza poza własną wiedzą, intuicją w tym zakresie, możesz też korzystać z prognoz, które teraz dość łatwo znaleźć. Musisz połączyć swoją wiedzę, serwisy o prognozach.Tu możesz dostać prawdziwe pieniądze siedząc w domu na kanapie.Powiedziałem Ci jak było ze mną, może wygrasz milion za pierwszym razem.

cerceilannister77

Zaawansowany Użytkownik

0  

Kocham czytać! Kupuję książki w sieci, w ksiegarni internetowej https://www.taniaksiazka.pl/rozgrywka-al...79933.html Podobno mają tu dużo taniej. Sama widziałam masę promocji na które można tu często trafić. Kiedyś było łatwiej, książki mozna było uzywać stare, a teraz co rok to inny program, pełno ćwiczeń. Masakra po prostu.

Ramya

Debiutant

**

0  

a uwielbiam rysować, ale głównie na komputerze, ostatnio zaczynam próbować na tablecie (nie graficznym)

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS