Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dobry dentysta

kopniak

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hm.... Ja się niedawno wprowadziłam na śląsk i ogarniam teraz różnego rodzaju przyziemne i przydatne rzeczy jak na przykład poszukiwania dobrego stomatologa... Czy znacie może kogoś warte uwagi? Od razu warto zwrócić uwagę, że bardziej się dla mnie liczy właściwe podejście do dzieci niż lokalizacja. Już nawet wolę podjechać gdzieś dalej i nie męczyć zarówno siebie jak również dziecka Smile

Z mojego wstępnego rozeznania w Internecie wynika, że całkiem ciekawy i wart uwagi jest ten gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/ Co wy o nim sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nim styczność? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Widać też, że mają dość obszerne doświadczenie w tym temacie, więc wygląda na to, że są godni zaufania.

A może znacie jeszcze jakieś warte uwagi gabinety stomatologiczne ze śląska? Warto mieć nieco szerszy wybór w razie jakichś nagłych wypadków. Tak jak mówię – niekoniecznie z Katowic. Wystarczy, że będzie ze śląska Wink

Choć porzuciło mnie tylu ludzi,choć sam porzuciłem drugie tyle,chociaż zniszczyłem lub ograniczyłem tyle wzniosłych uczuć,wybitnych zdolności i marzeń, to jednak nie mogłem zostać kimś innym,niż byłem

kopniak

Debiutant

**

0  

Hm.... Ja się niedawno wprowadziłam na śląsk i ogarniam teraz różnego rodzaju przyziemne i przydatne rzeczy jak na przykład poszukiwania dobrego stomatologa... Czy znacie może kogoś warte uwagi? Od razu warto zwrócić uwagę, że bardziej się dla mnie liczy właściwe podejście do dzieci niż lokalizacja. Już nawet wolę podjechać gdzieś dalej i nie męczyć zarówno siebie jak również dziecka Smile

Z mojego wstępnego rozeznania w Internecie wynika, że całkiem ciekawy i wart uwagi jest ten gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Łaziskach Górnych przy ulicy Okrężnej http://smok-dent.pl/ Co wy o nim sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nim styczność? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Widać też, że mają dość obszerne doświadczenie w tym temacie, więc wygląda na to, że są godni zaufania.

A może znacie jeszcze jakieś warte uwagi gabinety stomatologiczne ze śląska? Warto mieć nieco szerszy wybór w razie jakichś nagłych wypadków. Tak jak mówię – niekoniecznie z Katowic. Wystarczy, że będzie ze śląska Wink

Choć porzuciło mnie tylu ludzi,choć sam porzuciłem drugie tyle,chociaż zniszczyłem lub ograniczyłem tyle wzniosłych uczuć,wybitnych zdolności i marzeń, to jednak nie mogłem zostać kimś innym,niż byłem

kopniak

Debiutant

**

0  

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2017 11:36 przez kopniak.

Igaska

Debiutant

**

0  

Naprawdę dobry, z pełną profesjonalną diagnozą i kompleksowymi usługami włącznie z implantami jeat Astra Dent z Katowic http://www.astra-dent.pl/
    Bardzo wyspecjalizowany zespół dentystów, mają świetnego chirurga szczekowego co warto zaznaczyć

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

Na studiach znajomy poszedł do dentysty bo musiał, tak to się wzbraniał rękami i nogami, chcesz dobrego dentystę to kliknij tu . Podejście super, zaczyna od małych zębów żeby mentalnie i fizycznie przygotować pacjenta.

mpire

Użytkownik

0  

Marek123 napisał(a):
    Ja mogę Ci doradzić tylko jaki jest najlepszy gabinet dentystyczny, ale w Rzeszowie. Często jeżdżę do rodziny, więc chodzę do swojego, sprawdzonego. Chodzę tam od dawna i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio robiłem nawet licówki i wszystko przebiegło bardzo pozytywnie.

Jak wyglądają licówki na zęby? Czy warto zdecydować się na ich nałożenie? Jak je pielęgnować, aby możliwie długo zachowały swój śnieżnobiały kolor? Czy wymagają stosowania specjalistycznych środków czy zwykła pasta do zębów i szczoteczka wystarczy?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2017 18:20 przez mpire.

sisi55

Użytkownik

0  

Ja do dentysty zawsze jeżdżę do Zabrza do Konr- medu http://www.kornmed.pl jestem bardzo zadowolona z leczenia u nich , bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera w gabinecie. Polecam !

pancjent86

Debiutant

**

0  

W wieku 17lat musiałam wyleczyć wszystkie zęby, bo miałam zakładany aparat otodotyczny. Chodziłam do bardzo miłej pani doktor, która w bardzo szybkim czasie "wyleczyła" mi 5 zębów. Teraz, po 10 latach, okazało się, że nie były one dokładnie, hmmm "wyczyszczone" z próchnicy i co.. w dwóch kanałówka, reszta do poprawy. Na szczęscie dzięki interwencji dentysty doktora Witka w stomarcie http://stomart.opole.pl/implanty.html obyło się bez usuwania. dziękuję!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2017 22:56 przez pancjent86.

polaxx

Debiutant

**

0  

Wartym uwagi jest też dobry stomatolog z Tychów - http://endo-medica.pl/o-nas/. Chodzę tam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona z efektów i z jakości obsługi Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2018 13:31 przez polaxx.

magda906

Użytkownik

0  

Jeśli zależy Ci na jakości to nie do końca sugeruj się cena usług a ich jakością. jedna z lepszych jest klinika Borczyk, poczytaj o leczeniu w ich gabinetach na https://www.borczyk.pl/gabinet-stomatolo...-katowice/ - moim zdaniem warto, zwłaszcza w trudnych przypadkach bo maja nie tylko najlepszy sprzęt, ale i stosują najnowsze techniki

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS