Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Dobry dentysta

blanka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dla mnie dobry stomatolog, to taki, który nie tylko potrafi wyleczyć nasze zęby, ale również poprawić ich wygląda. To jest podstawa. Tutaj http://www.periort.pl/oferta/stomatologi...yczna.html warto sobie zerknąć. Jest tam namiar na gabinet, który pomaga zadbać o piękny uśmiech.

Ajlar

Użytkownik

0  

Jezeli ma byc to naprawde dobry stomatolog to mysle, ze warto wybrac sie do pobliskiego Krakowa. Znajduje sie tutaj wielu naprawde dobrych i godnych polecenia dentystow. Wiadomo - wieksza konkurencja wymusza albo nizsze ceny, albo lepsza jakosc - dla klientow - to i to jest dobre, prawda?Smile Ja chodze do Beaty Świątkowskiej na Podgórze - mam blisko, a i jakos przypadla mi do gustu. Podoba mi sie to, ze zawsze mowi co bedzie robila, uprzedza, ze moge cos poczuc (pomimo znieczulenia) itp itd - ma dobry kontakt z pacjentami.

sanity

Debiutant

**

0  

Też szukam jakiegoś godnego polecenia dentysty, ma ktoś kogoś takiego?

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

Ja jeszcze nie znalazłam dobrego dentysty w Katowicach i póki co jeżdżę do Tarnowskich Gór. Nie ukrywam, że jest to dość kłopotliwe.

mpire

Użytkownik

0  

U wielu dentystów miałam okazję się leczyć, ale niektórzy w ogóle nie powinni wykonywać swojego zawodu. Do tego potrzebny jest nie tylko dyplom, ale też odrobina ludzkiej wrażliwości i empatii. I to właśnie w połączeniu z profesjonalizmem, umiejętnościami leczenia według nowoczesnych standardów i na najnowszym sprzęcie dostałam w krakowskim gabinecie Villa Dentica, gdzie cały zespół stomatologów na czele z doktor Agatą Gajewską, która stworzyła mi iście Hollywoodzki uśmiech powinien być wzorem dla każdego przedstawiciela zawodu dentysty. Polecam wszystkim i pozdrawiam ciepło!

Mateo 77

Użytkownik

0  

Akurat w takich kwestiach nie ma sensu ryzykować. Chodzi przecież o zęby, które mają ogromny wpływ na Wasze życie i samopoczucie. Jeśli nie chcecie cierpieć, to powinniście wybierać takie gabinety jak Dentica. Na podstawie http://stomatologia-dentica.pl/uslugi-dentystyczne/ sami możecie się przekonać, dlaczego warto wybierać właśnie takie miejsca.

romaxx

Debiutant

**

0  

Ja polecam Tarnowskie Góry i BlueKlinik. Moim zdaniem to najlepsza stomatologia w tej okolicy. http://blueklinik.pl/gabinet-tarnowskie-gory/ - obsługa bardzo miła a lekarze super wykwalifikowani Smile

Adam Pafnucy

Debiutant

**

0  

Ja chodzę w Tychach tylko do Dental Care. Głównie ze względu na to, że nie muszę tam brać tego znieczulenia w zastrzyku, tylko wybieram sobie gaz rozweselający Big Grin
    A tak szczerze, to i na budżet studencki i porządnie wszystko robią. To ich strona: http://www.dentalcare.biz.pl siostra tam robiła aparat na zęby (taki, z niewidocznymi nakładami) też mówiła, że jest fajnie

Adam Pafnucy

Debiutant

**

0  

Big Grin także tak

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 23:29 przez Adam Pafnucy.

stalowa

Użytkownik

0  

Ok, wartro mieć swojego dobrego i sprawdzonego stomatologa. temu absolutnie nie przeczę, ale chciałabym zahaczyć trochę o wątek codziennej pielęgnacji. Wiecie może, czy pasta do zębów z węglem może być stosowana codziennie? Słyszałam o niej bardzo dużo pozytywnych opinii, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jak się ją stosuję. Ktoś, coś?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS