Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
 • Post: #1

  donguan

  Debiutant

  **


  Postów: 32

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Witam, mam do Was pytanie o doładunek - jak to się zamawia, ile to może kosztować? Wiem, że to chodzi o naprawdę drobne przedmioty, które nie będą przeszkadzać przy przewożeniu, a także dopełniają maksymalną wagę nośną samolotu czy statku, ale czy to bezpieczne? Zaproponowano mi coś takiego i nie wiem, czy się zgodzić, czy normalnie kurierem wysłać.. Tak to jest, jak człowiek takiego czegoś nie liznął - głupieje..

 • Post: #2

  Jola1998

  Użytkownik

  ***


  Postów: 183

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Paczka wysyłana od formy do ładunku jest bezpieczna tylko wtedy kiedy ty ją dobrze zapakujesz. Nie będzie ona poddawana żadnym próbom, przerzucana, niszczona, ale jednak wysłanie czegoś w byle jakim opakowaniu w sprawi, że się zniszczy.to chyba zacznę logiczne i nie muszę rozwijać tego tematu. Pod względem kosztów wiadomo że doładunek jest tańszy, dlatego jest również chętnie wybierany. decyzja należy do ciebie. Ja Cię nie będę do niczego namawiać.

 • Post: #3

  Frole56

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Nie wiem, która opcja może być tańsza.

  __

  sklep motoryzacyjny sosnowiec

 • Post: #4

  Michasia99

  Debiutant

  **


  Postów: 20

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Doładunek tańszy, to pewnie, bo się całej kwoty nie płaci za paczkę, ale to ma tam swoje ograniczenia i nie da się wysłać na przykład dużej paczki tą opcją, to chyba jasne, nie? Ogólnie to nie przepadam za wysyłaniem paczek i krajowe to inpostem nadaję, bo poczta to z tymi swoimi wymiarami to już całkiem powariowała. Taką też bym pocztą wysłała, zawsze śledzenie paczki dają.. A z byle kurierem to nic nie wiadomo..

 • Post: #5

  Słoneczko22

  Debiutant

  **


  Postów: 13

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Każdy ma inne doświadczenia. Ja tam się ciesze,że coś takiego jak doładunek istnieje, bo można zaoszczędzić na przesyle. Z kurierów zagranicznych to raczej większość to oferuje, ale ja tylko kiedyś dostałam taką paczkę z pośrednikiem Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Problemów nie mieli, więc myślę, że nie jest to wcale skomplikowane, mimo, że jakieś tam procedury na pewno są Wink . To normalne.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS