Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Domy nowoczesne

papiartur

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dla mnie definicją nowoczesnego domu jest parterowy dom z wielkimi oknami

Kazoo

Użytkownik

0  

Decydując się na budowę domu też brałem pod uwagę kwestie nowoczesności - szukałem projektu z rozmieszczeniem pomieszczeń zgodnie z najnowszymi praktykami, bo takie jest po prostu najbardziej praktyczne i wygodne. Podczas doboru materiałów też brałem raczej to, co jest polecane z nowoczesnych opcji, a nie starszych. Między innymi dlatego wybrałem silikat UNISIL, bo jest po prostu dużo lepszy od zwykłych pustaków z gazobetonu.

terrycrew

Debiutant

**

0  

To mi się podoba.

joasiazet

Debiutant

**

0  

W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak produktów do wyboru. Nowoczesny dom z definicji powinien wykorzystywać wszystko to czym mogą się pochwalić renomowani producenci jego wyposażenia. Zresztą inwestorzy starają się być ostrożni i planują bardziej w perspektywie długoterminowej. Takie aspekty techniczne jak odpowiednie ocieplenie, ogrzewanie podłogowe czy pompa ciepła to powoli standard. Nie możemy też zapominać o wolnym czasie, który musimy gdzieś przecież spędzić. Idealny może się do tego nadać przydomowy ogród lub patio. Koszt zbudowania jednego jest atrakcyjny, a jak ktoś ma trochę zdolności manualnych to sobie sam poradzi. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie w takim miejscu do jakiego wykorzystuję się najczęściej lampy zewnętrzne sufitowe - https://ledart.net.pl/pl/lampy/lampy-zew...zewnetrzne Pozwalają oszczędzić dużo energii elektrycznej, nie nagrzewają się i są bardzo trwałe. W aspekcie wizualnym także nie można im niczego zarzucić Smile

Tyrion93

Zaawansowany Użytkownik

0  

Witam, niedlugo zaczynam prace nad jednym projektem. Mam początkującą firmę,z którą dopiero się rozkręcamy. Co sądzicie o wypozyczaniu sprzętów budowalnych takich jak podnosniki https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl/ ? Chętnie poznam wasze opinie.

termolitpolska

Debiutant

**

0  

W każdym nowym domu nowoczesnym nie może zabraknąć instalacji i wylewek takich jak :
    - ogrzewanie podłogowe w systemie mokrym np. tacker
    - pompa ciepła
    - rekuperacja
    - odkurzacz centralny
    - wylewki anhydrytowe w klasie Ca C25-F5

Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2020 16:22 przez termolitpolska.

jankrzys

Debiutant

**

0  

Do nowoczesnego domu idealnie pasuje idealnie funkcjonujące auto. Ostatnio korzystałem z usług Autogaz Bielsko Biała. Serdecznie polecam od nich instalacje LPG.

xstian

Debiutant

**

0  

jak nowoczesny, to koniecznie musi być fotowoltaika Smile

martusia_77

Użytkownik

0  

Co powiecie na temat całoroczne domy z bali? Czy to dobre rozwiązanie? Czytałam, że takie domy mają wiele zalet. Posiadają dobrą izolację cieplną, są bardzo wytrzymałe. Firma Wako jest producentem takich domów http://www.wakodomy.pl/

Darek999333

Debiutant

**

0  

Pamiętajcie, że budując nowoczesne domy, które będą miały elementy drewniane, musicie skupić się na jakości drewna. Dlatego też warto rzucić okiem na firmę http://a-z.org.pl/ która zajmuje się tworzeniem przeróżnych konstrukcji drewnianych.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS