Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Domy nowoczesne

janko

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

Energooszczędny to podstawa nowoczesnego domu. Na etapie budowania, już wtedy, należy pomyśleć i uwzględnić w projekcie termoizolację ścian i dachów płaskich w zależności jaki jest rodzaj budowli.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2017 22:19 przez janko.

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja także zdecydowałam się na gotowy projekt. I wstępnie wybraliśmy projekt domu na - https://www.domywstylu.pl/ . Są funkcjonalne i pomysłowe a my nie mamy dużej działki więc znaleźliśmy odpowiedni. Do każdego projektu oczywiscie możecie dodawać swoje pomysły i zmieniać istniejące rozwiązania.

karolinawalewska

Debiutant

**

0  

Takie nowoczesne domy wykorzystują dosyć kosztowne rozwiązania - dla mnie na tym etapie chyba jeszcze zbyt kosztowne Smile My z mężem za niedługo ruszamy z budową, budżet mamy ograniczony, dlatego postawimy na tradycyjny dom. Teraz szukamy dobrego geodety, na razie ta oferta nas zainteresowała: https://wektor-geodezja.com/oferta/tycze...udowlanych Jeśli znacie jeszcze jakiś dobrych fachowców ze Śląska to bardzo proszę Was o opinie Smile

twentyPaul

Debiutant

**

0  

mi się podobają klasyczne i retro domy Smile

panalex

Debiutant

**

0  

Exclamation 

Dzień dobry

A ja wole zwykłe mieszkanie rzeszów TongueTongue , Ciekawa okolica , sprawdzony deweloper, nie trzeba pamiętać o sprawdzaniu kominów, spisywaniu liczników i innych takich pierdół, jak gaz czy opróżnianie szamba, i to koszenie trawy i zbieranie Smile

serdecznie pozdrawiam

Koper123

Debiutant

**

0  

Mi podobają się nowoczesne domy, no ale kogo na to stać... Big Grin

lorka

Debiutant

**

0  

Teraz budowa domów szkieletowych jest na topie. Kanadyjek jest coraz więcej bo jest tańsza w budowie i można ją stawiać przez cały rok. Myślę, że warto brać ją pod uwagę gdy decydujemy się na dom. A nowoczesne rozwiązania można wdrożyć wszędzie Smile

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

Status: Online

0  

Na pewno w nowoczesnym domu warto zatroszczyć się o coś takiego jak rekuperacja. Jest to tak naprawdę klimatyzacja z odzyskiem ciepła, dzięki czemu możemy sporo zaoszczędzić na kosztach ogrzewania naszego domu. Bardzo dobrej jakości rekuperatory produkuje na przykład firma Zehnder, tutaj https://remont.biz.pl/sklep/1522-rekuperacja-zehnder możecie zobaczyć sobie ich ofertę Wink

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A modułowe domy? Co o nich sądzicie?

dotka

Debiutant

**

0  

bardzo fajna jest koncepcja domów nowoczesnych coraz wiecej ludzi sie na to decyduje i bardzo dobrze! Przy okazji tematu domu moze mi z oferty http://www.kominki-elmes.pl/obudowy-kominkowe-pl.html polecicie jakas fajna obudowe kominkowa? Ta ktora mam juz mi sie znudzila i przestala mi sie podobac Big Grin

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS