Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
drugi kierunek?

olan

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, mam dylemat. Studiuję ekonomię i zastanawiam się czy nie wziąć sobie drugiego kierunku na innej uczelni. Po studiach nastawiam się na otworzenie własnej firmy, już mam konkretny pomysł. Zastanawiam się więc nad zrobieniem oprócz ekonomii: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzad...20,54,259. Co myślicie o takim pomyśle i co myślicie o tej uczelni?

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeżeli na przykład drugi kierunek będzie ci przydatny w twoich planach, to dlaczego nie? Oczywiście trzeba mierzyć siły na zamiary i zastanowić się czy da się radę ciągnąć dwa kierunki

elabarbara

Debiutant

**

0  

Hejka. Myślę że możesz wybrać sobie drugi kierunek jeśli dasz radę Smile Ja niestety pozostaje na jednym który wybrałam czyli psychologia zaocznie Te studia pozwalają mi realizować moje pasje,rozwijać się i wiem że to najlepsza inwestycja w przyszłość. Udział w projektach pozwala zdobyć więcej praktyki i doświadczenia a jednocześnie w pewien sposób określa mi to czym się chcę zajmować w przyszłości.

selin20

Debiutant

**

0  

według mnie bierzesz sobie za dużo na głowęWink potem ci się wszystko pomieszaSmile

Jego samokontrola była tak silna, że mogłaby zginać podkowy.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Sama też mam pewno wątpliwości, bo miałam okazję przez pewien okres czasu studiować dwa kierunki i naprawdę łatwo nie było. Dlatego też myślę sobie, że lepiej postawić na jedną opcję i przyłożyć się tak solidnie do nauki. Z resztą korzystając z pomocy The Swan School http://theswanschool.edu.pl/ mamy dziś możliwość studiowania na uczelniach poza granicami naszego kraju. Jak dla mnie rozwiązanie to daje nam ogromne perspektywy. A co Wy o tym sądzicie?

ebika

Debiutant

**

0  

Fajnie jest powiedzieć, że robiłeś dwa kierunki albo studiowałeś za granicą. To niezła przygoda, ale przede wszystkim... ciężka praca. Jeśli jestes gotowy na takie wyrzeczenia, to moim zdaniem warto

Lorri

Debiutant

**

0  

Zastanów się, czy logistycznie dasz radę. Dwa kierunki dziennie może być logistycznie nie możliwe.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS