Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

klaudiaa91

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jestem w tym calkiem zielona.. zaczelam dopiero studia na ae i wiem ze ledwo co sie zaczely i do sesji i egzaminow to kupa czasu jeszcze ale chcialabym wiedziec poprostu z czego bede zdawac egzaminy na sesji? Studiuje zarzadzanie. Czy zdaje jedynie te przedmioty z ktorych sa wyklady czy jak? Jak jest z jezykami? na jezykch trzeba miec jedynie zaliczenie? tak jak na cwiczeniach? Help me.. wgl nie ogarnim tego a chcialabym wiedziec czego sie pozniej moge spodziewac Big Grin

pina6

Użytkownik

3  

co do egzaminów to jak wejdziesz sobie na wirtualny dziekanat to w zakładce mój plan i tam wejdziesz na program studiów lub moje zajecia i tam znajdziesz info z czego masz zaliczenie,a z czego egzamin. Co do jezyków to masz kolokwia ( moze byc odpowiedz ustna , prezentacje itp. ale to zalezy od tego z kim masz ) z których dostajesz zaliczenie

nie kazdy wykład konczy sie egzaminem, z niektórych jest zaliczenie

Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2012 15:11 przez pina6.

klaudiaa91

Debiutant

**

0  

aha Smile czyli z jezykow nie ma zadnych egzaminow... ufff... bo moj angielski nie jest jakis zniewalajcy.. ogolnie chcialam isc na jakis nizszy poziom..na podstawe ale nie dalo rady i musialam isc na b1 :/ i nie wiem czy dam tam rade sobie.. nie wie ktos czy ciezko jest wgl tam? szczegolnie u mgr Leszczynskiej? bo ogolnie to przez ten jezyk t tak zwatpilam w moje studia....mam zraze do tego jezyka niestety

gdynia

Parlament Studencki

29  

Języki oraz ćwiczenia kończą się zaliczeniem, większość wykładów egzaminem, ale wg regulaminu możemy mieć tylko pięć egzaminów w sesji, więc często z wykładu robi się zaliczenie przed sesją... takie obejście ;p

klaudiaa91

Debiutant

**

0  

aha Smile a no to fajnie :d dzierki Gdynia. A jakbys moglbyc jeszcze tak mily i napisac jak mniej wiecej wygladaja te kolowia z jezykow? na jakiej sa zasadzie? jakies trudne zadania? czy jakies slownictwo czy jak?

gdynia

Parlament Studencki

29  

Różnie, zależy od lektora- jedni robią pisemne, inni ustne, inni zadają tylko prace domowe i referaty, a ktoś inny może sobie wymyślić jedno kolokwium na koniec semestru. To samo tyczy się materiału- jedni zwracają uwagę na słownictwo, inni na gramatykę, a jeszcze inni na np. wymowę... Nie można udzielić jednej odpowiedzi Big Grin musiałabyś pytać o konkretnych lektorów (tylko błagam w dziale o wykładowcach- ktoś tam już pozakładał takie wątki Smile).

GreyBack

Użytkownik

7  

gdynia napisał(a):
    Języki oraz ćwiczenia kończą się zaliczeniem, większość wykładów egzaminem, ale wg regulaminu możemy mieć tylko pięć egzaminów w sesji, więc często z wykładu robi się zaliczenie przed sesją... takie obejście ;p

;O
    To mnie najwyraźniej oszukali na pierwszym semestrze, bo u nas było wtedy sześć ;O

gdynia

Parlament Studencki

29  

Egzaminów czy np. zaliczenie na prawach egzaminu? ;p tak to obchodzą...

GreyBack

Użytkownik

7  

gdynia napisał(a):
    Egzaminów czy np. zaliczenie na prawach egzaminu? ;p tak to obchodzą...

Nie, normalne egzaminy, rozpisane w sesji ;D

gdynia

Parlament Studencki

29  

To megadziwne, bo to raczej nie jest zależne od wydziału ;D

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS