Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Ekonomia II st. - specjalność

domina

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam
    Mam pytanie do "zaaklimatyzowanych" na uczelni. Zalezy mi na jadnej specjalnosci a mianowicie Polityka społeczna. Czy jest to chętnie wybierana specjalność? Bo obawiam się ze nie utworzą tej specjalnościSad. Kiedy będziemy dokonywać wyboru ścieżki kształcenia? Bo na FiU juz wybierają... [/font]

dreaminggirl

Debiutant

**

0  

Chyba niestety nieWinkSama się zastanawiam nad specjalnościąWinkTeż rozpoczynam II stopień ekonomii. Z której grupy jesteś?

domina

Debiutant

**

0  

Ja jestem w grupie 01. Dzisiaj byłam na uczelni i dowiedzialam sie ze od dobrych kilku lat nie było tej specjalnosci... wiec po co oferuja cos czego nie moga zrealizowac? ach... i teraz to powaznie zastanoawiam sie czy nie zrezygnowac bo prawdopodobnie bedzie tylko logistyka i nieruchomosci tak jak w ubiegłym roku a to dla mnie abstrakcja...Sad

ania8888

Debiutant

**

0  

To wszystko zależy od liczby chętnych. Tak mi powiedziano na uczelni. Ja myślę o public relations.

Dorota_Zabrze

Debiutant

**

0  

witajcie
    Ja również jestem w 1 gr i jestem zainteresowana GKL oby utworzono

Dalia890

Debiutant

**

0  

WitajcieSmile
    Jestem na III roku SO Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Chciałabym przenieść się do Was na magisterskie. Nęci mnie ekonomia ze specjalnością PR lub dziennikarstwo. Czytałam, że osoby spoza Ekonomicznej przystępują do egzaminu. Czy ktoś wie coś więcej na jego temat? Termin? Wymagania, według których mogłabym się przygotować, etc.
    Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!
    Miłego dniaSmile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS