Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Temat zamknięty  Napisz temat 
Ekonomia- warto?

Karrolina

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Czy ktoś studiujący ekonomie na UE może opowiedzieć coś więcej o tym kierunku? Nie jestem z Katowic, na zajęcia musiałabym dojeżdżać, dlatego ważne jest dla mnie czy jest to warte zachodu? Czy na ekonomi jest dużo zajęć, czy można liczyć na dzień wolnego? Wypisujcie plusy i minusy Wink

jaaaa

Debiutant

**

0  

Karrolina napisał(a):
    Czy ktoś studiujący ekonomie na UE może opowiedzieć coś więcej o tym kierunku? Nie jestem z Katowic, na zajęcia musiałabym dojeżdżać, dlatego ważne jest dla mnie czy jest to warte zachodu? Czy na ekonomi jest dużo zajęć, czy można liczyć na dzień wolnego? Wypisujcie plusy i minusy Wink

Jeśli ekonomia cię nie interesuje to chyba nie wartoSmile

gdynia

Parlament Studencki

29  

A czy warto studiować? Musiałbym dojeżdżać na zajęcia, ale wolę posiedzieć przed telewizorem...

Jeśli idziesz na studia, to chyba po to, żeby się jednak czegoś nauczyć... możesz nie chodzić na zajęcia, ale później naucz się całego materiału na sesję- Twój wybór.
    Co do dni wolnych- jak będzie plan, to sama zobaczysz, czy masz jakiś dzień wolny.

Midget by się ucieszył, bo mógłby tu ładnego hejta wystosować, ale pomimo, że chciałbym zobaczyć jak zareaguje- zamykam Sad

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS