Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Fajne dodatki do kuchni

koziolek12

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

ale co to znaczy dodatki? czy cały zestaw garnków, czy jakies mniejsze przybory kuchenne? takie małe akcesoria to raczej w pobliskim sklepie kupuję, bo co tu wybierać, ale te większe, jakieś komplety garnków czy patelnie to wolę się dłużej namyślić, zamówić w sklepie online i dostać pod same drzwi Smile

SaraAntonia

Debiutant

**

0  

Ja zaczęłam od całego remontu, miałam dość tych gotowych mebli więc chciałam w końcu postawić na meble drewniane z litej sosny, czy buku, znalazłam super ofertę na http://whiteandgrey.pl/ i nie żałuje, w końcu mieszkanko w stylu prowansalskim Smile)

papryk

Debiutant

**

0  

Fajnymi dodatkami do kuchni z pewnością są pięknie wykonane solniczki oraz pieprzniczki. Są praktyczne a przy okazji będą świetnie wyglądać na stole. Polecam szczególnie z tego sklepu Akcesoria kuchenne sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony

Digit

Debiutant

**

0  

W poszukiwaniu akcesorii kuchennych, garnków i patelnii różnego rodzaju, a mam na myśli: ceramiczne, żeliwne, teflonowe, granitowe, ze stali nierdzewnej, o bardzo dobrej jakości i długoletniej gwarancji to polecam stronę niemieckiego producenta Zwilling
    https://zwilling.pl/
    Stal o konkurencyjnej wytrzymałości oraz jakość o którą ciężko wśród krajowych producentów, a ceny nie są 'zagraniczne' i często są wysokie promocję - 60% przykładowo. A wlaściwie moze warto zaznaczyć, że są tam firmy takie jak francuski Staub (o którym pewnie słyszeliście), belgijski Demeyere, japoński producent noży kuchennych Miyabi, a także włoskie Ballarini, który długie lata gości na rynku

papryk

Debiutant

**

0  

Też ostatnio szukałem czegoś aby ułatwić sobie pracę w kuchni i powiem wam, że pewien sklep zaciekawił mnie swoją ofertą . Sami zajrzyjcie https://www.smakprostoty.pl/finezyjna-ku...ego-zeliwa . Na prawdę jeśli chodzi o dodatki i akcesoria kuchenne mają całkiem sporą i interesującą ofertę.

seniorita91

Debiutant

**

0  

a jak tak z innej beczki, macie jakieś ładne kontakty w swojej kuchni? zastanawiam się dokładnie nad modelem - kontakt simon 54
    ktoś może go ma u siebie?

Kaban132

Debiutant

**

0  

[/align]

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS