Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Film, który warto obejrzeć

presti

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Na dzisiejszy wieczór zaplanowałam sobie obejrzenie filmu "Legalna Blondynka 2". Po pierwszej części byłam zachwycona. W drugiej części Elle, już jako prawniczka, wyrusza do Waszyngtonu by walczyć o prawa zwierząt.

Najlepsza do Twojego biura klimatyzacja warszawa

browianka

Debiutant

**

0  

Polecam polski dramat z 2010 roku, jakim jest "Różyczka". Dziewczyna zaślepiona uczuciem do agenta tajnych służb, rozkochuje w sobie na jego polecenie znanego pisarza. Jej zadaniem jest inwigilowanie kochanka. Film znajduje się na wysokich miejscach w rankingach, dodatkowo dostał od użytkowników ocenę 7,4 na 10.

miluna

Debiutant

**

0  

Bardzo lubię kryminał ze Stanów Zjednoczonych, jakim jest tytuł "Z piekła rodem". Akcja rozgrywa się w Londynie 1988 roku. Inspektor policji prowadzi śledztwo w sprawie Kuby rozpruwacza.

Najlepsze soczewki kolorowe

berekowska

Debiutant

**

0  

„Percy Jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna” to film, który warty jest uwagi. Świetna produkcja amerykańska, która przestawia historię nastolatka, który jest potomkiem Posejdona i wraz ze swoimi przyjaciółmi wybiera się w podróż, żeby odnaleźć piorun Zeusa. Film to super przygoda dla widza w każdym wieku.

hapaja

Debiutant

**

0  

Bardzo dobrym, skandynawskim dramatem jest "Zło" (2003 rok). Film "Zło" jest współczesnym moralitetem, pokazuje nam jak młody chłopak, który trafił do elitarnego internatu, postanawia sprzeciwić się panującemu tam systemowi. "Zło" to zdecydowanie najlepszy film, który obejrzałam w ciągu ostatnich miesięcy, a obejrzałam ich całkiem sporo.

Profesjonalne kominowe systemy

mikadami

Debiutant

**

0  

Gdy w telewizji nic nie ma, a miałam ciężki dzień na uczelni odpalam sobie "Garbi- super bryka". Film jest bardzo lekki, czasami śmieszny, dosyć wciągający, ale bez przesady. Polecam wszystkim studentom, zwłaszcza po sesji Wink.

Profesjonalne kosmetyki do włosów montibello

golin

Debiutant

**

0  

Haha Garbi Big Grin. Pamietam jak ogladalem go jako dziecko, swietny film Big Grin. A mowisz o tej nowej wersji czy tych starych filmach? Mi te stare wydaja sie zdecydowanie lepsze Smile

Tyrion93

Debiutant

**

0  

Jeżeli jest jeszcze ktoś kto nie widział Gladiatora to serdecznie polecam Smile z seriali Grę o Tron

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Ja polecam film "Bogowie". To perełka wśród ostatnich polskich filmów.

pazuzuna

Debiutant

**

0  

Czy jest tu ktoś, kto również nie może się doczekać premiery "50 twarzy Grey'a"? Już mamy styczeń, więc premiera coraz bliżej Big Grin

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS