Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Film, który warto obejrzeć

ukajana

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Lato niestety już za nami, ciepłe noce w parku i na plaży również. Teraz długie i zimne wieczory przed nami. Zastanawiam się co tu robić i wpadłam na pomysł, żeby wieczorami pod kocykiem oglądać sobie filmy. Wypisujcie filmy, które polecacie, które warto obejrzeć albo chcielibyście obejrzeć.

szkodarka

Debiutant

**

0  

Polecam film "Gwiazd naszych wina", widziałam w ostatni weekend i powiem, że warto naprawdę. Wzruszająca i bardzo poruszająca historia wspaniałych ludzi, których dotknęło wielkie nieszczęście. 50% filmu przepłakałam, ale nie ma co się dziwić, trzeba by mieć serce z kamienia, żeby nie uronić choć jednej łezki.

Najlepszy skup aut

tixipipi

Debiutant

**

0  

Ostatnio oglądałam świetny film "Where the heart is" - stary, przyjemny i świetny Smile

tokaszka

Debiutant

**

0  

Ostatnio oglądałam film "Zanim zasnę" z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych. Film opowiada o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Świetny film, idealny na jesienny wieczór.

Najmodniejsze buty męskie vans

mentynka

Debiutant

**

0  

Ostatnio oglądałam film "Zanim zasnę" z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych. Film opowiada o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Świetny film, idealny na jesienny wieczór.

Najlepsze suszarki do rąk

zakaraza

Debiutant

**

0  

Najlepszy film, który oglądałam to "Forrest Gump". Co tu dużo pisać, znakomita obsada, świetne zdjęcia. Życie głównego bohatera pokazane od początku do końca. Ideał w swoim gatunku.

donatelia

Debiutant

**

0  

Uwielbiam stare filmy, a zwłaszcza filmy z Audrey Hepburn. Dlatego gorąco polecam film "Śniadanie u Tiffany'ego". Czarująca komedia romantyczna w reżyserii Blake'a Edwardsa z nowojorskim klimatem w tle.

Najlepsze części volvo

klewek

Debiutant

**

0  

Niesamowity polski film, który naprawdę warto obejrzeć to "Róża". Były AK-owiec i wdowa po żołnierzu Wehrmachtu próbują wspólnie stawić czoło okrutnej rzeczywistości. Miłość nie zna granic, zdarzyć się może wszędzie, nawet w niebezpiecznych czasach.

Najlepsze interaktywne reklamy- infokioski warszawa

kotowska

Debiutant

**

0  

"Helikopter w ogniu" to film, który warto obejrzeć. Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta, który miał za zadanie porwać dwóch poruczników zbuntowanych wojsk Somalii. Świetnie wyreżyserowany film.

lakaja

Debiutant

**

0  

Dla osób lubiących sporty ekstremalne, a dokładniej snowboard to polecam film "Sztuka latania". Dokument obrazuje ekstremalne oblicze snowboardu. Niesamowite triki wykonywane poza oficjalnymi szlakami, zjazdy z dziewiczych stoków, ukazanie ekstremalnych ewolucji. Dobrze opowiedziana historia, duża dawka mocnych wrażeń i piękno wizualnych ujęć to prawdziwa uczta dla miłośników snowboardu, ale nie tylko.

Ekskluzywne garnitury warszawa

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS