Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
FiR BOND 2st niestacjonarne

pat1611

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Kto jeszcze dostał się na ten kierunek? Smile

magdalena1

Debiutant

**

0  

ja Smile

lichotka

Debiutant

**

0  

szukam osób ze studiów niestacjonarnych, które zobowiązane są w uczestnictwie w kursie wyrównawczym. Na razie wiadomo, że ten kurs będzie odbywał się w Katowicach, jednak z Bielska jest nas 22 (ze studiów stacjonarnych i niestacjonarnych). Ja jestem na stacjonarnych i w związku z tym, że nie spotykam się z osobami z niestacjonarnych na zajęciach, chciałabym, aby wypowiedziały się w temacie czy są za tym, by kurs wyrównawczy zorganizować w Bielsku i czy, gdyby się nie dało w piątek, wchodziłby w grę jakiś inny dzień tygodnia?

adziula

Debiutant

**

0  

Ja jestem niestety zobowiązana do odbycia tego kursu całegoSad i strasznie się zdziwiłam, że ten kurs jest w Katowicach. W końcu po to wybrałam studia w Bielsku żeby nie dojeżdżać aż do Katowic a tu taka niespodzianka... ;( Jeśli jest jakaś szansa żeby ten kurs był jednak w BB to jestem jak najbardziej za. Nie musi być to piątek, może być jakikolwiek dzieńWink Pozdrawiam i do zobaczenia 19.10.

lichotka

Debiutant

**

0  

adziula napisał(a):
    Ja jestem niestety zobowiązana do odbycia tego kursu całegoSad i strasznie się zdziwiłam, że ten kurs jest w Katowicach. W końcu po to wybrałam studia w Bielsku żeby nie dojeżdżać aż do Katowic a tu taka niespodzianka... ;( Jeśli jest jakaś szansa żeby ten kurs był jednak w BB to jestem jak najbardziej za. Nie musi być to piątek, może być jakikolwiek dzieńWink Pozdrawiam i do zobaczenia 19.10.

Hej,
    jesteś może ze studiów stacjonarnych? Jeśli tak, to powinnaś wiedzieć, że mamy forum http://firbonds2.fora.pl/ i tam w ogłoszeniach jest zakładka z tematem dotyczącym kursu wyrównawczego. Chcielibyśmy dostarczyć pismo odnośnie przeniesienia tego kursu do Bielska. Dobrze by było, aby każdy umieścił na nim swój podpis. Jeśli nie jesteś ze stacjonarnych, to zgromadźcie się w te 12 osób ze swoich studiów i wyślijcie pismo w swoim imieniu, a my wyślemy w swoim. Jednak dobrze by było gdybyśmy dogadali dzień, czy to miałby być piątek, czy jakiś inny dzień tygodnia ( choć w sumie nie powinno być dla nich problemem organizować to w piątek, bo przecież nie musimy iść tym samym tokiem co ludzie w Katowicach: jak w Katowicach mają np. ekonomię, my możemy mieć statystykę, a jak oni będą mieć statystykę, to my ekonomię lub co innego, itp.).
    Pozdrawiam.

adziula

Debiutant

**

0  

Ja jestem z niestacjonarnych. Chętnie napisałabym pismo w sprawie tego kursu ale sama nic nie zdziałam;/ Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze z niestacjonarnych zainteresował się tym tematem...

magdalena1

Debiutant

**

0  

raczej mało kto wie o istnieniu tego forum. spróbuj na fb, przypuszczam, że więcej osób ma dodany UE do swojego profilu niż zagląda tu

ana20

Debiutant

**

0  

Halo czy ktoś z was próbował już coś załatwić z przeniesieniem tego kursu do Bielska to jest jakaś paranoja dojeżdżać do Katowic co tydzień tym bardziej, że ludzie pracują, proszę o informacje lub gdyby ktoś był chętny napisać razem takie pismo

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS