Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Firma w Anglii.

Dembiso

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Mam pytanie do osób, które myślały, a najlepiej, które mają firmę w Anglii. Jak wygląda rejestracja takiej firmy? Ile wynoszą opłaty - czy to prawda, że 60 funtów? Znajomy dał mi namiar na firmę Egidon - https://egidon.pl/rejestracja-firmy-w-anglii/ która pomaga w załatwieniu wszystkich formalności. Ewentualnie jeśli możecie dać jakieś wskazówki na co uważać, chętnie poczytam.

blyskotka

Użytkownik

0  

Słyszałam właśnie ostatnio o tym, że takie rozwiązanie bardzo się opłaca. Sama się nad tym poważnie zastanawiam. Wtedy do prowadzenia firmy wystarczy Ci dobry komputer - i wszystko masz pod kontrolą. Tu także warto skorzystać z oferty tylko dla firm i rzucić okiem na przykład na model HP Inc. 250 G6 i7-7500U W10P 1TB/4GB/DVD/15,6 1WY55EA. Myślę, że będzie to dobry wybór.

Gwóźdź

Debiutant

**

1  

Teraz się Czechy też robią popularne. Powinno to dać do myślenia naszym politykom.

W praktyce to chyba jednak nie jest tak prosto z tym zakładaniem za granicą.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS