Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Firmowa impreza integracyjna

krychu29

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.

Kino umarło dokładnie 30 września 1983 roku, kiedy w każdym domu w Stanach Zjednoczonych i Europie pojawił się pilot do telewizora. Wówczas narodziło się zjawisko zappingu, czyli skakania po wszystkich dostępnych kanałach telewizyjnych.

jonka8

Debiutant

**

0  

Ja niestety nie mam wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.

Może i nadal byłam opuszczoną kobietą, ale wreszcie piłka była po mojej stronie boiska i zamierzałam posłać diabłu serwis, który zapamięta na wieki

nulka32

Debiutant

**

0  

Jeśli szukasz jakiejś ciekawej atrakcji, to mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull freestyle football. Dawid http://kojakfree.com robi niesamowite sztuczki, które dobrane do odpowiedniej muzyki potrafią zachwycić każdego. Mi osobiście bardzo się to podoba.

Downward3

Debiutant

**

0  

W Sieci z całą pewnością znajdą się porady w tym zakresie.

To, co przynosi prasa i telewizja, to właściwie gały wypadają i śmiać się już nie ma siły.

Tyrion93

Użytkownik

0  

Moim zdaniem najlepiej znaleźć miejsce, w którym specjaliści zajmą się organizacją takiej imprezy. My przykładowo korzystaliśmy z oferty https://samocentrum.com/ w Warszawie. Z tego co wiem, bardzo wiele rzeczy byli w stanie podpowiedzieć. Organizują eventy tematyczne i mogą zapewnić wiele różnych atrakcji.

edwine933

Użytkownik

0  

Na takich imprezach bardzo często używane są stoliki koktajlowe, więc jeśli organizujecie taką imprezę, to myślę, że warto będzie się zaopatrzyć i w takie stoliki w pokrowce na nie, które możecie zamówić sobie tutaj https://draperie.pl/pokrowce-na-stoliki-koktajlowe/ Świetna jakość, super cena.

niko139

Debiutant

**

0  

Ja się niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie jestem w stanie w tym temacie pomóc.

Nie kocha się dlatego, że człowiek jest piękny; on staje się piękny, bo ktoś go kocha.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS