Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Firmowa impreza integracyjna

pik

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

No coż. Ile firm tyle pomysłów. Jednak moim zdaniem zwyczajne wynajecie sali i picie do zbyt oryginalnych sposobów spędzania czasu na imprezie integracyjnej nie należy.

Można przecież zorganizować zawody w paintball tradycyjny, ewentualnie w paintball laserowy ( szczególnie jesli w firmie pracują równeiż kobiety, ktore bedą zdecydowanie bardziej wolały tę odmianę)

Ewentualnie zastanowić się nad.... Skokiem ze spadochronu:
    http://www.dziennikbaltycki.pl/styl-zyci...,13063976/

kasia456

Debiutant

**

0  

Wydaje mi się, że warto również doradzić się znajomych. Sądzę, że będą w stanie pomóc.

Gdy się chce wszystkiego, bardzo łatwo stracić z oczu wyznaczony cel.

katowiczanka

Debiutant

**

0  

Na imprezę integracyjną najlepszym pomysłem będzie Zakopane jeśli mówisz o górach. Myślę że znajdziecie tam wiele rozrywek tj. escaperoom czy laser house, a później możecie wybrać się do jakiegoś klubu czy baru Smile

Pożyczka bez bik

Abrakadabra

Debiutant

**

0  

A co sądzicie o filmowych imprezach integracyjnych?
    Sama jakiś czas temu byłam na takiej i powiem Wam, że pomimo pierwszych obaw, że wspólne oglądanie filmu może być nudne to było ekstra!
    Była komedia, więc były śmiechy hihy. Jak macie dostęp do projektora to wystarczy zorganizować pomieszczenie, kupić na https://kodisklep.pl/ zastawę stołową, świetne konfetti z dolarami, kolorowe girlandy, żeby było śmieszne i się bawić! Przecież zabawa to mamy być my - ludzie Smile

pakurian

Debiutant

**

0  

takie imprezki to kazdy lubi !

kopta

Użytkownik

0  

Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
    Wszystko zależy od tego, z jakich okolic wyjazd, ale moim zdaniem Bieszczady pod taki wypad będą cudownym kierunkiem z wielu powodów.
    Przede wszystkim chodzi o to, że tam macie ogrom atrakcji. Dopasujecie coś sensownego pod każdą sytuację, pod wszystkich gości. A mnie najbardziej kręci basen i kajaki. Plus za to, że mają bezpośrednio przy pensjonacie własną plażę. I właśnie o to tutaj chodzi.

Bezden

Debiutant

**

0  

Miejsc do zorganizowania takiej imprezy jest cała masa, ale moim zdaniem warto postawić na jakąś ładną salę taką jak https://pomorska21.com/. Dzięki temu można będzie sprawić, że impreza uda się w stu procentach. Warto też co jakiś czas organizować takie przyjęcie, bo jest to szansa na to, żeby wszyscy się lepiej poznali.

edwine933

Użytkownik

0  

Przy takim wydarzeniu na pewno przyda się jakaś agencja eventowa, np. https://www.everal.pl/ Pomogą zorganizować całą imprezę firmową dzięki czemu ludzie lepiej się będą bawić i będzie można chociażby na chwilę zapomnieć o sprawach służbowych.

MarysSka

Debiutant

**

0  

Imprezy integracyjne są bardzo ważne. Dużą część naszego życia spędzamy ze współpracownikami, dlatego ważne jest abyśmy byli z nimi w dobrych relacjach.

korner

Debiutant

**

0  

Ja mam to szczęście, że lubimy się w zespole i się dogadujemy na co dzień, więc i nie musimy na siłę nic organizować zwykłe wyjście na piwo jest świetną integracją, jednak co jakiś czas warto postawić na coś bardziej hucznego i zamówić do tego torty firmowe, które oddadzą ducha firmy. Big Grin

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS