Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Stomatolog na wyjeździe

stalowa

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Jak radzicie sobie w sytuacji, gdy wyjeżdżacie gdzieś i coś się stanie z zębami i potrzeba szybkiej interwencji? Mi ostatnio potrzebny był stomatolog Lublin i nie ma nic gorszego, niż gorączkowe poszukiwanie takowego. Musze jednak przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona. Trafiłam do specjalisty, który przyjął poza kolejnością, jak usłyszał jaka jest sytuacja. Zajął się mną profesjonalnie i wręcz bezboleśnie. Po powrocie trafiłam do swojej dentystki i mówiła ona, że ząb został wyleczony w sposób, który dopiero od niedawna funkcjonuje i ma bardzo wysoką skuteczność.

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Ja ostatnio byłam na wakacjach w Trójmieście i też okazało sie, że potrzebuję szybko wizyty u stomatologa.. Zapytałam pań w hotelu jaki dentysta jest tu najlepszy i wszyscy polecali mi klinikę https://www.artdentico.pl/chirurgia-stomatologiczna/ . Wybrałam się tam i usunęłam ósemkę, która powodowała straszny ból! Jestem bardzo zadowolona z wizyty Smile

Jorhi50

Debiutant

**

0  

Nie zdarza mi się często zmieniać lekarzy i mam stałych.

__

Meble Łódź

aran39

Debiutant

**

0  

Pierwszy raz będę korzystał z tego typu usług. Mam nadzieję, że nie będę żałował.

[...] problemy są jak karaluchy [...]- Póki kryje je ciemność, wcale się nie boją, ale wystarczy poświecić, a natychmiast się spłoszą i pierzchną.

HerbataK

Debiutant

**

0  

Postaraj się do bardzo dobrze przemyśleć. Ja Ci tutaj wiele nie doradzę.

Jak wiele czasu traci się w życiu na niepicie wódki.

Krycha84

Debiutant

**

0  

Miałam podobną sytuację, ale ze swoim dzieckiem - upadło i ukruszyło ząb, na szczęście mleczny. Ale trzeba było znaleźć na już dentystę. Byliśmy w Poznaniu i trafiliśmy na Mojego Stomatologa - znajomi, których odwiedzialiśmy od razu nam go polecili. I faktycznie, świetny specjalista, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci! Szybko wyrwał pokruszonego mleczaka i po problemie Smile Jakby ktoś szukał to gorąco zachęcam: Dentysta dziecięcy Poznań

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS