Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie kupić maskę antysmogową?

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A nie lepiej zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza ? Mam od kilku miesięcy oczyszczacz kupiony tutaj www.topowe-agd.pl/ i jestem z niego zadowolona. Powietrze w moim mieście, pozostawia wiele do życzenia, dlatego dla zdrowia całej rodziny używamy oczyszczacza. Czuć, że powietrze jest lekkie, rześkie.

viola

Debiutant

**

0  

Swoją maskę kupiłam w polecanym sklepie internetowym, miał sporo dobrych opinii. Na allegro również jest wiele różnych masek. Widziałam że teraz modne maski mają jakieś kolorowe wzorki, ale ja kupiłam zwykłą białą.

Mirel32

Debiutant

**

0  

Moja mama kupowała ostatnio na Allegro. Tam wyszło ją to najtaniej.

____

cena peletu

trambo

Debiutant

**

0  

Smog w polskich miastach jest okropny. Oczywiście można się z nim spotkać w całej Europie, ale u nas normy tych zanieczyszczeń są bardzo mało restrykcyjne. Z tego, co piszą na http://kotly-klasy-5.pl/alarm-smogowy-za...zania.html służby decydują się na ogłaszanie alarmu smogowego dopiero, gdy smog osiągnie stężenie cztery razy wyższe niż na przykład w Paryżu.

krychu29

Debiutant

**

0  

Bardzo fajne maski przeciwsmogowe mają tutaj. Moim zdaniem jest to inwestycja warta uwagi. Warto wspomnieć, że dają tam możliwość druku własnego wzoru Smile

Kino umarło dokładnie 30 września 1983 roku, kiedy w każdym domu w Stanach Zjednoczonych i Europie pojawił się pilot do telewizora. Wówczas narodziło się zjawisko zappingu, czyli skakania po wszystkich dostępnych kanałach telewizyjnych.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

W sieci sklepy oferują.

wegom

Użytkownik

0  

Maski antysmogowej akurat nigdy nie używałam, choć niektórzy z moich znajomych owszem i coś tam podobno dawała. Ja bym się takiej nie czuła. Ale smog również mi doskwiera dlatego sobie sprawiłam taki oczyszczacz powietrza sharp-d60euw https://homespot.pl/sharp-kc-d60euw-oczy...awilzaczem od razu z nawilżaczem. Jakość powietrza w domu jest teraz nieporównywalnie lepsza niż wcześniej

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Maska antysmogowa powinna być porządna, bo to, co czasem sprzedają w marketach, to jakiś bubel... ja swoją maskę zamawiałem na https://www.oddechtozycie.pl/ i jest naprawdę powietrza. Świetnie chroni przed smogiem i mogę teraz bez obaw wychodzić na spacer nawet wtedy, kiedy jakość powietrza jest naprawdę zła.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Tak, nawet ostatnio była jakaś afera z maskami antysmogowymi. Podobno były nieszczelne i noszenie ich niewiele pomagało.

Katofonia556

Debiutant

**

0  

Ja nie słyszałam żadnych taki negatywnych opinii na temat masek czy coś. Na pewno bardzo dobrej jakości maski są dobre w tym sklepie https://goodair.pl

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS