Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie kupić samochód?

hestor

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

ja na olx zawsze sprawdzam oferty samochodow i tam kupuje. Oczywiscie z pomoca specjalisty mechanika - mojego brata Big Grin

mpire

Użytkownik

0  

Najlepiej u dilera! Tam, znajdziemy samochody w świetnym stanie (niektóre z nich są używane). Zajrzyj do katowickiego oddziału Bawarii Motors, a jestem pewny, że znajdziesz samochód dostosowany do swoich potrzeb (ma świetnych doradców, którzy chętnie pomagają).

monikabert90

Najlepszy

0  

Wybór samochodu dobrze jest przemyśleć. Żeby się nie okazało, że jest np za mały na wyjazd całą rodziną na wakacje. Tak właśnie było w moim przypadku. Na szczęście poratowała mnie Wypożyczalnia Samochodów Fat Car z Poznania - mieli w swojej ofercie auto, w którym bez problemu wszystko się zmieściło Wink A wcale dużo za to nie zapłaciłam Wink Ceny możecie sobie zobaczyć na wypożyczenie samochodu poznań cennik

psyduck

Zaawansowany Użytkownik

0  

Trzeba też zwrócić uwagę na to, jaką markę wybieracie, bo różne marki samochodów mają tendencje do różnych awarii. Na przykład tylna belka peugeot partner lubi sprawiać kłopoty, warto mieć tego świadomość.

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

Najlepiej w salonie, najgorzej w komisie.Dobrze jest też kupować auta od pierwszych właścicieli. Zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelem? Mogę Ci polecić model SUV, konkretnie mazdę CX-5. Jest to bardzo dobry samochód, nie będę się tutaj rozckliwiać nad wyglądem, bo japońskie samochody są designem na pierwszym miejscu. Samo wyposażenie tego samochodu jest komfortowe, elektryczna klapa bagażnika, wyświetlacz headp up na przedniej szybie , G-Vectroing Control który wspomaga prowadzenie pojazdu. Cena jest adekwatna do jakości, samochód jest pierwszej klasy.

Czesłąwa

Debiutant

**

0  

Na pewno z sprawdzonego źródła Wink

Spójność pomiarowa i wiele innych. Sprawdź.
    https://issuu.com/spojnosc-pomiarowa

malwea

Debiutant

**

0  

ja kupiłam przez OLX

FrankieeFran

Debiutant

**

0  

Najpewniej prosto z salonu Smile Mysle ze taki zakup jest oplacalny, wiem ze nowe auta swoje kosztuja ale auta nie kupuje sie na rok czy dwa. Tzn znam i takich ludzi ale ja jak planuje kupic auto to min. na 10 lat. Moze oferta salonu http://www.ursyncar.pl bedzie dla was idealna. Jeżeli interesuje was zakup forda to polecam serdecznie

EmmiliaF

Debiutant

**

0  

Na samochodach aż tak bardzo się nie znam, ale jak chcecie kupić motocykl to zapraszam do http://motohangar.pl Fachowa obsługa i bardzo dużo motorów, części i akcesoriów na motocykle. Na pewno nie będziecie zawiedzeni

Milenka!

Debiutant

**

0  

Myślę że przy szukaniu samochodu warto odwiedzić różne okoliczne komisy oraz przejrzeć strony internetowe, gdzie mogą się ogłaszać prywatne osoby typu OLX.
    Powinniśmy sobie też zadać ważne pytanie typu: gdzie kupić ubezpieczenie OC/AC. Ja polecam: https://najtaniejuagenta.pl/allianz/

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS