Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie kupie sukienkę?

tosiasamosia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Piękne sukienki mają na stronie https://www.cocomoda.pl/. Jak pierwszy raz zobaczyłam ofertę sklepu cocomoda byłam bardzo zaskoczona, że można tak śliczne sukienki dostać za rozsądną cenę. Szukałam w okolicy idealnej sukienki na wesele kuzynki i trafiłam na ideał właśnie tu. Kupiłam sukienkę brzoskwiniową. Czułam się w niej komfortowo i pięknie.

rafixx12

Debiutant

**

0  

Szczerze powiedziawszy mam dość chodzenia po różnych sklepach w galeriach itp. Jak szukałam sukienki to wolałam pójść do zaufanej krawcowej która ma salon sukni ślubnych i dostałam ją od ręki

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Zależy, jaki miałaby mieć fason ta sukienka i na jaką okazję. W tym butiku internetowym https://www.cocomoda.pl znajdziesz duży wybór różnych sukienek oraz innej odzieży damskiej. Niedługo Sylwester i też będę musiała wybrać jakąś z ich oferty. Najlepiej czuję się w takich podkreślających talię, ale nad kolorem jeszcze się nie zastanawiałam.

Roventus

Debiutant

**

0  

Może poszukaj po hurtowniach w Internecie? Często mają dobre oferty. Ciekawa jest np. ta hurtownia odzieży Smile

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.

denis

Debiutant

**

0  

W sieci jest mnóstwo sklepów z ubraniami. Musisz tylko przejrzeć jakie modele sukienek Cię interesują.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Ja też ostatnio rozglądam się za jakimiś ładnymi sukienkami, w końcu idzie wiosna i czas pokazać nogi Wink Widziałam bardzo ładne sukienki na stronie https://www.renee.pl/sukienki, wybór mają tam spory, a z tego klepu zamawiałam już coś nie raz i wiem, że mogę tam liczyć na wysoką jakość Wink

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Jakaś konkretna okazja?

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

A jakie sukienki polecacie na ślub cywilny? Chodzi oczywiście o kreacje dla panny młodej. Kilka wskazówek na co zwrócić uwagę znaleźć można na http://femino.pl/jaka-sukienke-zalozyc-na-slub-cywilny/ ale ciekawa jestem też waszych opinii odnośnie sukienek na ślub cywilny.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Najłatwiej w sklepach galerii handlowych.

aneczkakrk

Debiutant

**

0  

Poszukaj inspiracji w butikach na Fb lub dużych sklepach online i udaj się do krawcowej ze wzorem Smile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS