Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Gdzie tanio można wydrukować materiały reklamowe?
 • Post: #31

  marcin28

  Użytkownik

  ***


  Postów: 101

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2016

  Status: Offline


    0  

   

  jeśli chcesz sprawdzić ceny, to sprawdzaj przede wszystkim strony drukarni online, bo tam masz podane ceny oraz często kalkulatory przy danych wielkościach zamówień. Tutaj masz np. łatwo wyliczone ceny wizytówek za daną ilość nakładu https://web-to-print.pl/wizytowki-biznes-karty

 • Post: #32

  wegom

  Użytkownik

  ***


  Postów: 98

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Nie skupiaj się tylko na drukowanym materiałach reklamowych, nie wystarczą. Zdecydowanie warto zainwestować jeszcze w reklamę wizualną na mieście, czyli różnego rodzaju billboardy czy reklamy na przystankach. Tu https://www.znajdzreklame.pl/citylighty znajdziesz tego typu ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie się z nią zapoznaj

 • Post: #33

  micfor

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Hej, chcesz zaistnieć w sieci i zdobyć nowych klientów? Musisz popracować nad swoją reklamą w social mediach. Załóż też własną stronę internetową aby zbudować większą wiarygodność, do tego polecam https://michalkolinski.com/strony-intern...belchatow/. Ciekawe przedstawienie oferty to tylko jedna z ich zalet. Co dla Was jest bardziej wiarygodne? Reklama na Facebooku czy strona internetowa?

 • Post: #34

  mpire

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 470

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Nie wiem czy taka forma reklamy przyniesie oczekiwany rezultat. A nie myślałeś o tym by się reklamować w internecie? Na twoim miejscu zgłosiłbym się do agencji https://virtualpeople.pl/ , która ma na koncie wiele świetnych kampanii reklamowych dla różnych marek. Zdecydowanie znają się na rzeczy

 • Post: #35

  magda906

  Użytkownik

  ***


  Postów: 150

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Tanio dobrej jakości wydruki można zamówić w tej https://chroma.pl/pl drukarni internetowej z której korzystał mój ojciec jak zlecał im ulotki reklamowe i plakaty do promocji swojej firmy. Ofertę mają dobrą, sam zobacz, i na czas zawsze realizują zlecenia.

 • Post: #36

  jjusti18

  Użytkownik

  ***


  Postów: 227

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  A co z reklamą w internecie? Bo, też warto i w tym kierunku byłoby pójść. Na stronie https://www.promoagency.pl/ agencja reklamowa full service Promo, ma całkiem spory wybór w szeregu najróżniejszych rozwiązań. Nawet pomagają skutecznie wypromować się nowym firmą. A to niezłe wyzwanie, aby wprowadzić na rynek nową markę.

 • Post: #37
   

  rafaela.schuster

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Wytwórcy części produktów sprzedawanych w sklepach stacjonarnych już dawno zrozumieli że jednym z istotnych elementów całego produktu jest jego opakowanie. Ponieważ dociera ono do klienta razem z zamawianym produktem, na który czeka, w większości przypadków jego odbiór związany jest z uczuciem przyjemności i nagrody. Możemy wykorzystać tą pozytywną relację i zadbać o to aby nasze materiały opakowaniowe https://kraftland.pl/materialy-opakowaniowe/ w których klient otrzymuje towar przekazywało również dodatkową treść.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS