Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Problem z trądzikiem

Michasia99

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Od jakiegoś czasu mam problem z trądzikiem. Czy Skinoren, taki preparat mi pomoże?

Jola1998

Użytkownik

0  

Doskonale wiem, co to znaczy mieć problem z trądzikiem, ale od niedawna właśnie zaczęłam się w ogóle zastanawiać, jak go zwalczyć. Wcześniej ,to wiesz, tylko go przykrywałam. Okazało się, że internet to tak naprawdę kopalnia wiedzy. Na przykład tutaj https://zyj-zdrowiej.pl/skinoren-opinie-...a-tradzik/ przeczytałam o maści i tabletkach do przyjmowania codziennego.

kaciek

Użytkownik

0  

Z trądzikiem to jest tak, że trzeba znaleźć jego podłoże. Jeśli mamy cerę tłustą to trzeba ją odpowiednio nawilżać i prawidłowo pielęgnować. Na https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna...ja-twarzy/ jest kilka ciekawych artykułów na ten temat. Ale trądzik może mieć podłoże hormonalne i bez badań się nie obędzie. Najlepiej udać się do dermatologa na kuracje.

underek

Debiutant

**

0  

A czemu nie udasz sie do lekarza z problemem tylko szukasz cos na wlasna reke? Nie boisz sie ze sobie zaszkodzisz? Mozesz skorzystac z pomocy dermatologa albo kliniki medycyny estetycznej. Ja swoje problemy skórne poprawilam dzieki specjalistom z Dermed w Katowicach i jestem im bardzo wdzieczna za to co dla mnie zrobili bo wygladam teraz super i nie musze ukrywac sie pod tonami makijazu Smile

sakrett

Debiutant

**

0  

Niestety z autopsji wiem, że pielęgnacja skóry trądzikowej nie jest łatwa, a już szczególnie w lato które na szczęście już powoli się kończy. Istnieje sporo dobrych sposobów a jeżeli je chcecie poznać to polecam bloga http://do-ciala.pl/ tu bardzo ładnie jest opisane jak z trądzikiem sobie skutecznie radzić i dodam tylko, że można doskonale przy pomocy domowych sposobów, a nie tylko przy użyciu drogich kosmetyków.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS