Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
wyposażenie do kuchni?

bakerdonald

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Hej!

tworzymy w swym pierwszym lokalu profesjonalną kuchnię oraz chce by wszystko wyszło idealnie. Jak wiadomo, odpowiednie urządzenia kuchenne to podstawa, Co sądzicie o meblach ze stali nierdzewnej ?

Dziękuje za odpowiedzi oraz sugestie, każda rada będzie dla nas ważna

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju akcesoria wyposażające kuchnię, to u mnie obowiązkowo musi być dzbanek filtrujący do wody. Korzystam z takiego rozwiązania już od wielu lat, przestałam praktycznie całkowicie kupować wodę w butelkach. Filtry do takiego dzbanka zamawiam niedrogo na https://strefafiltrow.pl/, więc wychodzi mi to naprawdę tanio i ekonomicznie. Zresztą, sam dzbanek również za nieduże pieniądze zakupiłam własnie w tym sklepie.

zara

Użytkownik

0  

Jeśli chodzi o profesjonalną kuchnię w gastronomii to oczywiście najważniejsze są odpowiednie zmywarki a wiem że najlepsze ma firma winterhalter i można je również dzierżawić od nich

sówka

Użytkownik

0  

Zerknij sobie tutaj do salonów agata na wyposażenie https://www.agatameble.pl/kuchnia maja oferty różnych producentów i zlewzozmywaki i kuchenki, okapy i w ogole cale AGD. Dobierasz funkcjonalność pod wlasne preferencje i mozliwosci kuchni.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

No na pewno urządzania AGD są niezbędne w kuchni, naczynia, garnki itd. Bez tego kuchnia nie funkcjonuje. Ostatnio jak przeglądałam w sklepach internetowych AGD to trafiłam przypadkiem na Zamrażarki skrzyniowe - Ceneo.pl i tu mogłam przejrzeć sobie ceny, sprawdzić w jakim sklepie są dostępne.

elabarbara

Użytkownik

0  

Ja nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez nowoczesnych naczyń, szkła itd. Skoro wyposażamy i urządzamy kuchnie w tym stylu trzeba zadbać o każdy szczegół Smile Sama szukam porcelany bo jeden komplet już mam od mamy a teraz chcę kupic drugi i chyba znalazłam w tym sklepie https://urodastolu.pl/ tylko muszę dopasować do mojego kompletu by ładnie razem wyglądało.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS