Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Głębokie zmarszczki

evado

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ze zmarszczkami można skutecznie walczyć za pomocą odpowiednich kremów na bazie naturalnych składników.

jamajkaa

Debiutant

**

0  

Ja miałam po ukończeniu 40 roku życia ten problem, że moja skóra straciła sprężystość i elastyczność. Po wizycie i konsultacji we wrocławskim gabinecie COCO-TIME zaproponowano mi zupełnie nieinwazyjny zabieg HIALUROX. Daje efekt silnego wypełnienia skóry i to bez stosowania wypełniaczy Smile To połączenie pracy zimnego lasera i nanożelu hialuronowego. Trzeba przygotować się na serię 6 zabiegów ( po 2-3 zabiegi w tygodniu ). Ale warto bo efekty widać gołym okiem Smile

kamik3

Debiutant

**

0  

Mając głębokie zmarszczki możemy zdecydować się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Efekty na pewno będą zadowalające.

stalowa

Użytkownik

0  

A ja uważam, że inwestowanie w drogie kremy, które mają zdziałać cuda i usunąć głębokie zmarszczki to strata pieniędzy. Niestety powiedzmy sobie szczerze, że w pewnym wieku i z pewnymi przypadłościami nie poradzimy sobie sami. W takim przypadku, jak głębokie zmarszczki, czasami pomóc może tylko toksyna butolinowa botox gdansk. Dla niektórych to niewyobrażalne, ale ja uważam, że dobrze wykonane ostrzykiwania dają naprawdę świetne efekty.

oliwiawu

Użytkownik

0  

Takie zmarszczki jak najbardziej są do usunięcia. Też miałam swego czasu głębokie bruzdy na twarzy. Już myślałam, żeby poddać się jakiemuś estetycznemu zabiegowi. Jednak na szczęście trafiłam na kosmetyki Calluna Medica. Pomógł mi naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczka liftingująca SZWAJCARIA. Warto samemu przekonać się o niesamowitych właściwościach tych naturalnych kosmetyków.

roszek

Debiutant

**

0  

Udaj się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej. Na pewno Ci pomogą.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS