Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Głębokie zmarszczki

klarcia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Tez skusilam sie na zabieg i w ogole nie zaluje. Wykonalam go w Czestochowie w Bienkowscy Clinic - po konsultacjach z lekarzem zdecydowalismy ze najlepiej sprawdzi sie ten z osoczem bogatopylkowym. Zabieg zostal przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie, a ja przez caly pobyt bylam pod swietna opieka fachowcow. A efekty? Oszalamiajace Smile

rendo

Debiutant

**

0  

Warto się w tym temacie rozeznać w Internecie. Bez wątpienia znajdzie się tam wiele sprawdzonych informacji.

Wyglądasz jak... jak człowiek.

kasialis

Debiutant

**

0  

Myśle,że w przypadku wypełniania głębokich zmarszczek porządne kaniule w medycynie estetycznej są niezbędne. Dlaczego takie? ponieważ nie tną tkanek jak zwykłe igły

kikta

Debiutant

**

0  

Jeżeli masz problem ze zmarszczkami to nie zwalczysz go na pewno za pomocą kremów. Warto byłoby się wybrać do specjalisty.
    Może zdecydujesz się na ten zabieg fotodmładzanie kraków
    Podobno bardzo skuteczny. Najlepiej jak się wybierzesz do gabinetu i o wszystko wypytasz.

ulek

Debiutant

**

0  

Myślę, że trzeba udać się na zabieg przeciwzmarszczkowy. Kremy raczej nie pomogą.

Olaprima

Debiutant

**

0  

Moja siostra zachęca mnie do skorzystania z oferty kliniki Novoderm. Mają bardzo doświadczonych lekarzy, którzy wykonują między innymi usuwanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej. Posiadają najnowocześniejsze wyposażenie i gwarantują najlepsze efekty estetyczne. Jeśli to taka dobra klinika, to muszę się jak najszybciej umówić na wizytę.

elabarbara

Użytkownik

0  

Ja o zmarszczki się nie martwie ale mam pytanie. Czy usuwała ktoraś z Was znamiona? Mam parę i małe kompleksy w związku z tym.. są male ale wypukle i mało estetyczne.. bardzo chciałabym się ich pozbyć w tej klinice https://klinikaakmed.pl/ . Czy ktoś był w tym miejscu ?

jjusti18

Użytkownik

-1  

Zbiegiem czasu skóra traci kolagen, jędrność. Dlatego głównie warto zastosować sobie też maseczki, przykładowo malinowo-kolagenową Purederm https://malahit.pl/brands/vitarain/ . Może nie usuną zmarszczek, ale jednak spowolnią proces starzenia się skóry i kosztują też tylko 11,13 zł. W sklepie malahit.pl jest właśnie 20% upustu na nie. Także zerknij.

oliwiawu

Zaawansowany Użytkownik

0  

Takie oznaki to w obecnych czasach już nie problem. Na przykład w klinice Novoderm w Łodzi przeprowadzają zabieg usuwania zmarszczek za pomocą najwyższej jakości produktów i najnowocześniejszych technologii. Można się z nimi w każdej chwili skontaktować i umówić na wizytę. Doskonały zabiegiem jest ten z użyciem kwasu hialuronowego. Efekt jest natychmiastowy a zabieg bezbolesny.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Osobiście mam krem przeciwzmarszczkowy i liftingujący od marki Calluna Medica i bardzo go sobie chwalę. Zastanawiam się jeszcze nad zamówieniem innych, ponieważ mówią do mnie składniki takie jak biała trufla, czy woda lodowcowa.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS